kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #131  
Stary 13-06-2017, 10:37
digital24 digital24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 2
Domyślnie

Nie dużo bo firma, w której kupuje jest tania. Digital 24 to przedsiębiorstwo zajmująca się dystrybucją aparatów fotograficznych. Jeżeli szukasz najlepszego sprzętu na rynku to koniecznie odwiedź stronę sklepu www.Digital24.pl W swojej ofercie sklep posiada Aparat cyfrowy Fujifilm X70, który jest zawsze przemyslanym zakupem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #132  
Stary 13-06-2017, 14:09
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Na hobby nie trzeba wydawać wcale wiele. Na przykład w http://www.vitalityboutique.pl/ miesięczny abonament za zabiegi fitness kosztuje tylko 69zł. Uważam, że także powinniście sprawdzić sobie to miejsce, jeśli szukacie dobrego klubu fitness w Krakowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #133  
Stary 14-06-2017, 11:59
wezak Mężczyzna wezak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 4
Domyślnie

Moim hobby jest siłowni - miesięcznie 50 zł na karnet i ok. 100 zł na odżywki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #134  
Stary 15-06-2017, 16:14
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Ogólnie bardzo mało, praktycznie nic. Interesuje się piłką nożną. Tyle co na tv na kanały sportowe, ale to w pakiecie są też inne. No i tutaj https://skrotymeczow.pl/ tez oglądam, ale to za free.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #135  
Stary 19-06-2017, 17:48
anneta098 anneta098 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 41
Domyślnie

Moim hobby jest ogród. Mogę tam spędzać czas o każdej porze roku. Zaczynałam od zera. Goła ziemia, mnóstwo gruzu. Znajomi mówili, że zakładanie ogrodów w Krakowie to jakieś nieporozumienie. Dzisiaj przyznają jak bardzo się mylili.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #136  
Stary 07-07-2017, 17:12
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

My dużo czasu spędzamy na siłowni. Ale ostatnio mąż wpadł na pomysł by założyć własną siłownię domową. Ostatnio znalazł taką propozycję http://www.marbo-sport.pl/product-po...rbo-Sport.html Myślę że to dobry pomysł, bo na jednej maszynie można ćwiczyć różne mięśnie ciała np mięśnie ramion, nóg czy brzucha. Na początek to mo ze i duży wydatek, ale powinien szybko się zwrócić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #137  
Stary 11-07-2017, 09:27
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

A ja uwielbiam spędzać czas w moim ogrodzie, mam z resztą pięknie zaprojektowany ogród przez profesjonalną firmę, oddałam
ogród w ręce specjalistów ogrodexpert.pl. Stworzyli mi przepiękny ogród.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #138  
Stary 13-07-2017, 10:56
Dzennika5 Dzennika5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 141
Domyślnie

Nie ważne ile wydajecie na swoje hobby, wazne ile mozecie dzieki temu zarobić! Tak postawcie sobie sprawe to o wiele inaczej bedzie sie na to patrzec. Zarabianie na hobby jest mozliwe dzieki takiej opcji jaka jest zarabianie w internecie. Jezeli zdecydujecie sie poprowadzic bloga czy jakis kanal na temat tego co lubicie to dzieki programom partnerskim od sieci afilacyjnej MyLead mozecie jeszcze na tym zarobic. Wstawiacie odpowiednie reklamy i za kazda transakcje, ktora od was idzie dostajecie prowizje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139  
Stary 01-09-2017, 14:01
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Ja tam nie wiem czy moje hobby zostałoby tak pozytywnie przyjęte aby na tym zarabiać. Ale w każdym razie nie wydaje tak wiele. Jak raz na rok czy pół roku zrobię zamówienie na http://tkaniny-milinkiewicz.pl/pl/20-tkaniny-zmywalne to wtedy trochę więcej wydam. A tak to starcza mi to na bardzo długo i w konsekwencji przez następny rok lub pół prawie nic nie wydaje. Czasem muszę tylko dokupić klej i nicie. Jeszcze czasem jak naprawdę coś ładnego stworzę to to dodatkowo oprawię. Nie są to jakieś duże pieniądze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140  
Stary 02-09-2017, 14:55
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Ja na swoje hobby nie wydaję zbyt dużo na bieżąco. Wraz z mężem kupiliśmy porządne rowery giant kraków i serwisujemy je tam regularnie. Dlatego nic szczególnego się z nimi nie dzieje i możemy jeździć spokojnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.