kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-10-2021, 20:55
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie Przedszkole z Warszawy

Zależałoby mi na znalezieniu dobrego przedszkola, najlepiej z okolicy Wawra. Z takich rzeczy, na których mi najbardziej zależy to nauka angielskiego, przebywanie na świeżym powietrzu i jakieś ciekawe zajęcia dla dzieci. Możecie polecić jakieś placówki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-10-2021, 10:22
Strelka Strelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 154
Domyślnie

Przedszkola dwujęzyczne to spoko opcja, z kim nie rozmawiam na ten temat to każdy poleca takie miejsca. Najlepiej uczyć dzieci już od najmłodszych lat, nauka wtedy przychodzi najłatwiej, szczególnie jeżeli chodzi o języki. Tak super sprawdzi się Te Vizja, mają przedszkole właśnie na Wawrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-10-2021, 10:41
monimm82 monimm82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 52
Domyślnie

Te Vizja to super wybór i to nie tylko przedszkole, ale też mają świetną szkołę podstawową, dużo właśnie dobrego można powiedzieć o ich nauce języków obcych. Jak dla mnie to powinnaś zdecydować się właśnie na to przedszkole.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-10-2021, 16:12
Agusiek55 Agusiek55 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 106
Domyślnie

Też zanim zdecydowałam się na przedszkole to zrobiłam dobre rozeznanie, głównie czytając opinie w internecie, te są bardzo pomocne. O Te Vizji dużo dobrego słyszałam, więc chyba będzie to dobry wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-10-2021, 08:18
Anitas04 Anitas04 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 59
Domyślnie

Przedszkole jest bardzo fajne, posiłki dobre i zdrowe. Syn jak tu chodził to zawsze super spędzał czas, a i też ciężko było go namówić na powrót do domu. Mega pozytywne zaskoczenie z mojej strony co do tego przedszkola.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-12-2021, 10:58
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 548
Domyślnie

Program https://swiatprogramow.pl/uczen-na-start-v-3-1.html edusensus uczeń na start wspomaga rozwój dziecka. Jeśli wasze pociechy dopiero zaczynają chodzenie do szkoły, to zakup go będzie świetnym rozwiązaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-12-2021, 14:16
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Jak Warszawa to tylko ta placówka https://www.npjs.warszawa.pl/. Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe Truskawkowe Pole realizuje nie tylko podstawę MEN, ale i autorski program językowo-sportowy. Mają bardzo ciekawe zajęcia ukierunkowane na wszechstronny rozwój dzieci. Do tego doświadczona kadra, świetni lektorzy. No i odpowiednie warunku lokalowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-01-2022, 14:46
Mermagda0 Mermagda0 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 95
Domyślnie

Może prywatne? Zastanawialiście się nad takim właśnie? Warto sobie to przeanalizować bo jeżeli chodzi o Te Vizje Wawer, czyli takie przedszkole, to dużo dobrego mogę o tym powiedzieć. Dzieci mają tu świetną opiekę, a przedszkolanki zasługują na ogromne pochwały!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-02-2022, 20:13
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

To może ja też pomogę - nasz synek chodzi do przedszkola na Mokotowie Raz Dwa Trzy My na Łowickiej i zdecydowanie dobrze oceniamy tę placówkę. Spodoba wam się tam dobry program, przemiłe opiekunki z fantastycznym podejściem do dzieci i zdrowe żywienie. Jest tam nauka języków (angielski i hiszpański) i zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, tak przydatne dla wielu dzieci. O ile jesteście z okolicy to sprawdźcie sobie to przedszkole, jestem przekonana, że będziecie zadowoleni z wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-03-2022, 10:43
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 536
Domyślnie

Na szczęście my wybraliśmy przedszkole Tequesta. Najlepsze miejsce, stworzone z pasją do dzieci. Córka ma tutaj zapewnioną wspaniałą opiekę, nauczycielki są bardzo życzliwe i sympatyczne. Moja córka je uwielbia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.