kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-03-2013, 00:20
asiax asiax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Posty: 9
Domyślnie Szkolenia CIA

Czy na naszym forum są może kobiety, które robiły certyfikat CIA (dla audytorów wewnętrznych). Zastanawiam się nad zrobieniem takiego kurs. Na początek muszę wybrać szkolenie i nie wiem na jaką firmę się zdecydować. Tutaj znalazłam sporo informacji o tym - kursy CIA. Jeśli jest osoba na forum, która może wypowiedzieć się o tej ofercie szkoleniowej CIA to zapraszam do dyskusji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-04-2013, 13:33
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Osobiście czegoś takiego nie robiłam. Miałam za to wczoraj Szkolenie BHP i oceny ryzyka zawodowego i co ciekawe pierwszy raz odbyło się to online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-09-2014, 17:37
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

A może ktoś z Was w ostatnim czasie szukał dobrego miejsca na przeprowadzenie szkolenia? Jeśli tak to warto jest zorganizować taką imprezę w tym miejscu:
http://www.adgarplaza.pl/ - centrum konferencyjne Adgar oferuje bardzo dobry standard.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-12-2014, 13:31
Olla33 Olla33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 86
Domyślnie

Nie robiłam takiego certyfikatu, ale wygląda to dość ciekawie.
Może zainteresują Cię inne szkolenia, które również wnoszą wiele do CV i pomagają podnieść kwalifikację, a przez to o wiele łatwiej o pracę.
Ja np. korzystałam ze szkoleń na temat przetwarzania danych osobowych http://www.trenujsukces.pl/oferta/6-...osobowych.html
Szkolenie to jest skierowane głównie do osób pracujących w branży internetowej, ale nie tylko.
Dzięki temu szybciej zdobyłam pracę na jakiej mi zależało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-10-2019, 12:04
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Cytat:
Napisał Olla33
Ja np. korzystałam ze szkoleń na temat przetwarzania danych osobowych
Znajomość przepisów związanych z ochrona danych osobowych, czyli między innymi przepisów rozporządzania RODO, jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Dlatego też moim zdaniem jak najbardziej warto brać w takich szkoleniach udział. Na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z...nych-osobowych możecie zapoznać się z ofertą jednej z firm, która takie szkolenia przeprowadza, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.