kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-09-2017, 11:09
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Urządzać się samodzielnie czy z profesjonalistą?

Co myślicie o tym, żeby zatrudnić profesjonalnego projektanta wnętrz?
Czy z jego pomocą łatwiej jest urządzić mieszkanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-09-2017, 17:22
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Zależy jak czujesz się na siłach.
Jeśli odnajdujesz się w urządzaniu wnętrz, to nie będziesz miała większego problemu. Nie zaszkodzi jednak wziąć pod uwagę profesjonalne porady projektanta. Tutaj https://www.deconova.pl/porady/ piszą więcej o takich.
Dzięki temu można wybrnąć z najbardziej problematycznych sytuacji jeśli idzie o wykończenie mieszkania, bo nie zawsze wszystko jest foremne i ustawne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-09-2017, 07:06
stefan5535 Mężczyzna stefan5535 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 1
Domyślnie

według mnie lepiej samodzielnie

___________________________
http://medczna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-09-2017, 10:09
jarugakasia jarugakasia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 5
Domyślnie

ja bardzo lubię dekorować wnętrza, ale wiadomo, że niekażdy się na tym zna, więc jak ktoś ma pieniądze to czemu nie skorzystać z pomocy fachowca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-09-2017, 13:50
Kora Kora is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Posty: 53
Domyślnie

przy nieograniczonym budżecie, to można sobie pozwolić na jakiegoś doradcę, ja takiego komfortu nie miałam, więc od zaplanowania, przez zakupy, do wdrożenia było to całkowicie rodzinne przedsięwzięcie. gdy ja z synem skręcaliśmy nowe meble do jego pokoju, mąż usadawiał na ścianach fototapety miasta, które wcześnie wspólnie wybraliśmy. nie trzeba wcale ekipy remontowej do tego typu dzieł, tylko chętnych rąk do współpracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-09-2017, 20:56
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Moim zdaniem w sieci jest tyle pomysłów na urządzenie ciekawego wnętrza, że można spokojnie zrobić to samodzielnie. Zerkniecie sobie na stronę Dekorii https://www.dekoria.pl/kolekcja-urban-jungle,t138.html . Ostatnio odkryłam tam piekne tkaniny w stylu urban jungle. Z takimi materiałami można urzadzić modne i nowoczesne wnętrze. Na stronie znajdziecie ciekawe aranżacje z których można czerpać pomysły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-09-2017, 11:55
Felka Felka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 62
Domyślnie

Moim zdaniem to zbędny wydatek,sporo to na pewno kosztuje, a samemu można to zrobić stopniowo i za mniejsze pieniądze.Wystarczy poprzeglądać różnego rodzaju oferty sklepów z meblami i wybrać te na które nas stać i które nam odpowiadają.Wybierając łózko do sypialni polecam odwiedzić sklep http://martimeble.pl/4-lozka-tapicerowane
Znajdziesz spory asortyment,masz gwarancję trwałości i odpowiedniej jakości wybranych mebli.Niestety,my ci tylko możemy doradzać,ale decyzja ostateczna należy do ciebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-09-2017, 22:40
Faktynki Faktynki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 4
Domyślnie

Blogi to świetna sprawa nie tylko jeśli chodzi o aranżacje samemu. Przy urządzaniu łazienki korzystałam też z artykułów na http://pomysl-na-dom.pl/. Praktycznie na każdy temat znalazłam odpowiedź. Najgorsze jest to, jak człowiek wie, jakie potrzebuje meble, żeby wnętrze było praktyczne, a zupełnie nie wie, jak się zabrać za aranżację
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-01-2018, 13:07
playskin playskin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 42
Domyślnie

oczywiście, że tak, na blogach można wiele zobaczyć. Rozeznać się w modnych materiałach wykończeniowych i zainspirować się na własne wnętrze
www.knall.com.pl/53,Zaluzje-drewniane-25-mm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-01-2018, 12:01
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Samodzielnie też można fajnie urządzić mieszkanie. Ja wszystko robiłam sama, tylko w internecie szukałam inspiracji. Ostatnio trafiłam na meble bellamy i chyba zamówię je do salonu. Są stylowe i bardzo ładnie będą się prezentować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.