kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-10-2014, 10:18
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Firanki makarony. Opinie

Cześć dziewczyny.Zastanawiam się nad zakupem takich firanek do mieszkania. Myślicie, że warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-10-2014, 11:03
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Ja jestem zadowolona. Mam mieszkanie w bardzo nowoczesnym stylu i średnio pasowały mi do niego tradycyjne firanki.
Tak więc zdecydowałam się na firanki makarony. Zamawiałam je w sklepie Nexterio:
http://nexterio.pl/14651,14647,14647...-makarony.html - tutaj możesz sobie przejrzeć ich wybór. Jak widzisz ceny nie są wygórowane ( niemniej z mojego porównania wynikło,że jednak taniej jest w takich sklepach internetowych niż w stacjonarnych...).
Mam u siebie model w kolorze ecru - na zdjęciu poniżej możesz sobie ją obejrzeć.
Pranie jest bezproblemowe- nie musisz ich prasować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-10-2014, 19:16
Czciradkrk1055 Czciradkrk1055 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 12
Angry

Ja nie przepadam za firankami w oknach według mnie w zupełności wystarczą same rolety ... ewentualnie same zasłony po bokach lub też makarony z tym że bardzo nie lubię ich prać ponieważ strasznie mi się poplątały i miałam zabawy z nimi na cały dzień.

Każdy ma swój życiowy cel - sprawdź mój na https://jakiesprzetyrtv.wordpress.com/.

Ostatnio edytowane przez Czciradkrk1055 : 26-05-2015 o 12:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-10-2014, 11:20
cyryluk95 cyryluk95 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 10
Thumbs up

Też nie lubię makaronów. Otworzę okno, będzie wiało, firanka się poplącze i będzie później zabawa w rozplątywanie. Rozciągają się, szybko brudzą - ogólnie nie polecam. Roleta jest znacznie łatwiejsza w utrzymaniu, bo albo nie musisz czyścić jej wcale (w sensie prać), bo wystarczy przelecieć ściereczką, albo wrzucasz na delikatny program i bez problemu wszystko się dopiera.

Chcesz przeczytać nowego posta- http://byczdrowym.over-blog.com/. Zapraszam na mojego bloga.

Ostatnio edytowane przez cyryluk95 : 29-05-2015 o 16:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-11-2014, 20:57
Natta Natta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 106
Domyślnie

Kiedyś miałam, ale zdjęłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-12-2014, 13:51
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Wyglądają naprawdę dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-01-2015, 10:37
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Mnie makarony się nie podobają.
Kiedyś był na nie szał, teraz już chyba trochę mniejszy.
Osobiście wolę rolety. Teraz można nawet zamówić takie robione na zamówienie, o tu np. http://lotari.pl/dec-n-roll.html. Także przy kolejnym remoncie zdecyduję się raczej na taką opcję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-04-2015, 16:39
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Wszystko jest już kwestią gustu. Ja mam w domu makarony bo mi się podobają. Są bardzo wygodne bo bez problemu można w pokoju otworzyć okno balkonowe a nie cyrkować jak ze zwykłymi firanami.
A po drugie mam dwa koty. Czasami się wspinały po firankach a w przypadku firan makaronów juz tak łatwo nie wejdą na górę.

Są również tanie. W sieci można je zamówić w śmiesznie niskich cenach. BAAAAAARdzo duży wybór ma na przykład Firaneo.pl;
https://firaneo.pl/firany-makarony
Można tam zlecić sobie również szycie firany na wymiar ( swoją drogą świetne krawcowe - zrobią wszystko to co chcecie).
Mam u siebie taką delikatną jasną:

Ostatnio edytowane przez Adelka : 05-03-2017 o 12:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-04-2015, 19:12
Izu77's Avatar
Izu77 Izu77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 50
Domyślnie

Dla mnie synonim tandety... Brzydkie, zwisające strąki. Makaron to na talerzu raczej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-04-2015, 10:27
bienka bienka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tak, przez jakiś okres czasu i u mnie wisiały makarony, ale niestety bardzo się plątały. Ze względu na to, że mam bardzo małe okna to chce przemycić przez nie jak najwięcej światła, a jednak chce by miały jakąś dekorację więc postanowiłam tym razem kupić firanki, ale haftowane. Są idealne, nie plączą się, pięknie wyglądają, a co najważniejsze w salonie jest bardzo dużo światła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.