kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 09-02-2020, 13:15
gertrude.strosin gertrude.strosin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie

Studia powinny być świadomą decyzją, którą kieruje chęć nauki, zdobycia jakiegoś doświadczenia w danej dziedzinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 14-02-2020, 10:42
marzar marzar is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 39
Domyślnie

Studia na pewno poszerzają horyzonty jednak nie wszyscy mają chęci do nauki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-05-2020, 12:20
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

Nie zawsze, jeśli Cię nie interesują i masz zupełnie inny pomysł na siebie. Natomiast ja zdecydowałam się już po jakimś czasie na studia MBA na Uniwersytecie Wrocławskim http://executive.mba.ue.wroc.pl/ są to Magisterskie Studia Menadżerskie w przypadku których można liczyć na świetną wiedzę, mnóstwo umiejętności i jednocześnie prowadzących i wykładowców którzy naprawdę zorganizowali je z pomysłem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 05-05-2020, 03:45
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Myślę że naprawdę warto się kształcić i zdobywać wiedzę. Wiecie coś o polskim dziedzictwie kulturowym za granicą, albo o takiej postaci jak Ernest Malinowski? Jeśli nie to zapraszam was na stronę internetową https://polonika.pl/abc-dziedzictwa/indeks-osob/ernest. Zawsze pamiętajcie o samorozwoju i jak ważny on jest. Wiedza to potęga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-05-2020, 09:30
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Ja polecam studiować. W szkole wyższej https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-...w/informatyka/ na pewno znajdziecie jakiś kierunek który wam spasuje. Wybór jest duży. Studia licencjackie oraz inżynierskie na przykład informatyka. Polecam poczytać informacje na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-05-2020, 15:22
Elka21 Elka21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 2
Domyślnie

Wszystko zależy od tego czym w życiu chcesz się zajmować nie trzeba skończyć studiów by znaleźć dobrą pracę. Niektórzy pracodawcy tego wymagają, inni natomiast wolą jakieś specjalistyczne kursy. Ja uważam, że warto się rozwijać, ale jeśli nie wiążesz z tym swojej przyszłości to szkoda Twojego czasu
__________________
Etykiety antykradzieżowe- skuteczne zabezpieczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-05-2020, 11:56
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Zdania pewnie będą podzielone. Jeśli chodzi o moje zdanie to studia uważam za dobrą opcję, zawsze to lepsze wykształcenie. Tym bardziej jak są takie ciekawe kierunki jak https://www.ssw-sopot.pl/Logistyka/ , po których też pracę będzie można znaleźć. Akurat logistyka to taki cały czas rozwijająca się branża.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-12-2023, 11:35
wprohaska's Avatar
wprohaska wprohaska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2023
Posty: 1
Domyślnie

Studia podyplomowe to rodzaj nauki na uczelniach wyższych. Jest on dedykowany dla osób, które ukończyły studia co najmniej pierwszego stopnia. Dają one możliwość pogłębienia wiedzy i zdobycia specjalistycznych umiejętności w określonej dziedzinie, które chcą rozwijać swoje kompetencje w konkretnym obszarze zawodowym.


_____________________________
studia podyplomowe
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.