kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-10-2014, 20:42
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Jaki strój do biegania?

Szukam jakiejś fajnej odzieży do biegania. Wciągnął mnie ten sport, ale póki co biegam w wyciągniętym dresie i bluzie.
Chciałabym wyglądać jednak trochę lepiej, a przy okazji bardziej przygotować się na chłodną jesienną pogodę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-10-2014, 21:53
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Przyda ci się na pewno bardziej profesjonalna odzież do biegania, chociaż zakładam, że wystarczy ci coś ze średniej półki.
Tak czy inaczej, duży wybór takich ciuchów widziałam tu: http://www.mikesport.pl/odziez-do-biegania.html - są tam rzeczy tych najlepszych marek specjalizujących się w odzieży do biegania, jak również te bardziej uniwersalne.
Kupując takie np. legginsy czy kurtkę możesz je też wykorzystać na wycieczkę po górach czy w innych sytuacjach, więc to dobra inwestycja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-10-2014, 22:28
PROJEANNINE2097 PROJEANNINE2097 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Thumbs up

Na jesienną pogodę, która zbliża sięwielkimi krokami zawsze zakładam bieliznę termoaktywną i coś lekkiego ale nie przepuszczającego powietrze by nie zapocić się za mocno biegając po dworzu. I nie choruję :P

Ni dodać ni ująć korzenie akwariowe ciekawa oferta- zapraszamy!

Ostatnio edytowane przez PROJEANNINE2097 : 05-05-2015 o 12:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-11-2014, 11:18
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

tak, dzięki takim strojom można sobie bardzo fajnie poradzić. Tu jest fajny artykuł o wybieraniu stroju do biegania na zimę: http://maxmag.pl/biegaj-z-klasa-zima...owiedni-stroj/ Polecam, bo akurat odpowiednia pora roku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-05-2015, 12:12
ahnieha ahnieha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Do biegania jeśli to nie jest takie bieganie tylko na jeden raz warto się ubrać w jakieś porządniejsze rzeczy. Bardzo mocno polecam coś takiego jakby to powiedzieć strój profesjonalny z adidasa lub nawet z Nike. Bardzo dobrej jakości ubrania potrafią sprawić, że można czuć się rzeźko podczas biegania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-05-2015, 13:07
kathryn09 kathryn09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

jak się często biega, to rzeczywiście warto zainwestować w jakiś lepszy, droższy i dobrej jakości strój do biegania, taki, który nam długo posłuży, a jak się dopiero zaczyna albo nie jest się systematycznym to i zwykły dres może być dobre rozwiązanie to bielizna termoaktywna -sprawdzone na sobie, polecam biegaczom
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-06-2015, 12:38
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Profesjonalny. Ja się długo zastanawiałam i w końcu znalazłam sklep http://sklep.adrenaline.pl . Fajna i wygodna odzież idealna do każdego sportu za przystępną cenę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-08-2015, 19:09
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Podstawą powinny byc dobre buty. Zobacz tu http://www.szch.pl/ bo w tym sklepie jest olbrzymi wybór sportowych butów w naprawdę korzystnych cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-10-2015, 11:19
migotka12 migotka12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 14
Domyślnie

Bez dobrych butów nawet nie ma co się barć za bieganie. Moim zdaniem dobrze jest tez zaopatrzyć się w dobrej jakości strój i podpaski jeśli ktoś ma nietrzymanie moczu. Mnie niestety ta przypadłość dopadła po porodzie i trochę przeszkadza podczas biegania. Też tak macie? Ja myślę o zabiegu bo bez niego raczej problemu się nie pozbędę. Niby ćwiczenia mięśni kegla pomagają ale niestety nie w moim przypadku a biegać nie mam zamiaru przestawać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-10-2015, 16:19
szarus7's Avatar
szarus7 szarus7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 5
Domyślnie

też uważam, że podstawą do biegania jest kupienie dobrych butów, są nawet takie specjalne do biegania renomowanych firm, oprócz tego możesz się wybrać na przykład do go sportu i tam obejrzeć ubrania do biegania na jesień czy zimę, osobiście polecam kupić CI coś co dobrze przepuszcza powietrze ( są takie koszulki i spodnie ), do tego jakąś fajną bluzę i jakąś czapkę, myślę, że dzięki takiemu strojowi będzie Ci się wygodnie biegać, na zimę radziłabym CI się jednak przenieść na siłownie, za szybko się marznie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.