kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 22-03-2020, 18:02
marek332 Mężczyzna marek332 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 44
Domyślnie

Polecam ochrona majątku Śląsk Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej która obejmuje między innymi stałe doradztwo prawne, reprezentowanie Klientów w postępowaniach przed sądami i organami administracji. Polecam bardzo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 24-03-2020, 09:51
annalu13 annalu13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 87
Domyślnie

Przy sprawach rozwodowych bardzo ważna jest pomoc profesjonalisty. Ja ze swojej strony mogę polecić usługi adwokat rozwodowy szczecin. Dzięki ich pomocy i wsparcia czułam się bezpiecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 26-03-2020, 13:17
jacinthe27's Avatar
jacinthe27 jacinthe27 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie

Co z dziećmi w takim ciężkim momencie? Trzeba o tym pomyśleć, a nie tylko o sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 11-05-2020, 22:39
kirdok Mężczyzna kirdok is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 1
Domyślnie

Ta kancelaria w Łodzi, ja miałam bardzo dobre doświadczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 12-05-2020, 08:31
carminebins's Avatar
carminebins carminebins is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 1
Domyślnie

Jak należy przygotować się do rozprawy rozwodowej? Rozwód jest trudnym doświadczeniem. Nie posiadam doświadczenia, więc szukam wsparcia. Dziękuje z góry za pomoc.
__________________
rozwód
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 21-05-2020, 16:07
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

Jeśli chodzi o rozwód to polecam Panią adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska z Łodzi. Pełen profesjonalizm i duże doświadczenie w sprawach rodzinnych, spotkamy się tam ze zrozumieniem i dużym zaangażowaniem w sprawę. To bardzo ważne by przez przez ten trudny czas jak najszybciej i z jak najmniejszą ilością stresu. Warto skontaktować się i sprawdzić jakiego wsparcia możemy oczekiwać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 09-06-2020, 15:08
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Jeśli chodzi o rozwód ale też sprawy karne, spadkowe i prawo rodzinne to polecam adwokata Łukasza Węgłowskiego który ma swoją kancelarię w Szczecinie ale działa na całym Pomorzu i współpracuje z innymi kancelariami w kraju
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 15-06-2020, 23:51
battle battle is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 3
Domyślnie

witam

OD jakiegoś czasu jestem z mężem w separacji i szczerze mówiąc to nic to nie zmieni i tylko wydłuża się czas rozwodu- niepotrzebnie zresztą. Postanowiłam że czas ten rozdział zamknąć. Problem tylko w tym że mamy kilka rzeczy typu nieruchomości i nie wiem jak to będzie. Myślę że podział nie będzie prosty. Niestety nie znam żadnego adwokata więc opieram się na opinii innych. Na moim osiedlu jest kancelaria https://wf-adwokaci.pl/ Czy ktoś już korzystał z ich usług?? jak wypadają jeśli chodzi o wyroki??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 16-06-2020, 09:40
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo ważne jest to, aby zakończyć związek z klasą. Bez kłótni i stresu - bo po co? Lepiej się dogadać i pożegnać na spokojnie. Ciekawy artykuł na ten temat znalazłam tu: https://kobieta.dziennik.pl/twoje-em...c-zwiazek.html.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 18-06-2020, 13:20
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Co do sporów sądowych odnośnie podziału majątku czy praw do domu, ewentualnego podziału go polecam Panią adwokat Agnieszka Bogłowska Jest to prawniczka która posiada doświadczenie w sprawach majątkowych oraz sporów sądowych. Na pewno warto się będzie zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.