kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-05-2015, 15:42
Lennykrk2584 Lennykrk2584 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 10
Domyślnie łazienka

Cześć wszystkim. Zakładam nowy wątek, bo jeszcze nikt nic na ten temat tu nie pisał. Chcę sobie fajnie urządzić łazienkę. Jest malutka, mam tam właściwie tylko pralkę, prysznic i kosz drewniany na bieliznę. Macie jakieś pomysły na zrobienie czegoś odlotowego na takiej małej przestrzeni? Od razu zaznaczam, że moich pięknych zielonych kafelków nie chcę wymieniać, tylko dobrać sobie coś do nich. Wiadomo, że zielona pralka nie wchodzi w grę. Czekam na wasze pomysły, na pewno macie jakieś
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-05-2015, 17:25
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

A może pomyśl o wywaleniu kabiny prysznicowej?
Taki otwarty prysznic naprawdę fajnie się prezentuje.
Trochę z tym pracy (trzeba np. zainwestować w kratki ściekowe liniowe), ale moim zdaniem warto.
Jeśli chodzi o mniejsze zmiany, to wystarczy pokombinować z dodatkami. Zielone ręczniki i np. mydelniczka wystarczą, żeby uzyskać fajny efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-05-2015, 15:42
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Kup sobie jakieś ozdóbki łazienkowe np w ikea. Ja zastanawiam się nad zakupem kabiny prysznicowej Ronal (właśnie remontuję łazienkę) i też szukam jakiejś inspiracji na niebanalne dodatki. Nie chcę by było nudno ale śmiesznie też nie Lubię stylowe wnętrza i znając mnie pewnie padnie na świece
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-05-2015, 16:08
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Oo, to prawda, do Ikei na pewno warto zajrzeć.
Mają tam całe serie produktów w jednakowym stylu. Wystarczy wybrać te, które pasują do naszego wnętrza i za parę groszy mamy fajnie urządzoną łazienke.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-05-2015, 17:39
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Poszukaj sobie inspiracji w internecie, pełno tego jest Ja ostatnio widziałam bardzo fajne akcesoria łazienkowe i zastanawiam się czy nie kupić czegoś do swojej łazienki. My zdecydowaliśmy się na czarno białą łazienkę i wydaje mi się, że całkiem nieźle to wyszło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-06-2015, 17:35
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

A masz jakieś zdjęcie?
Ciekawa jestem efektu.
Sama też swego czasu myślałam o łazience black&white, ale trochę się bałam, że będzie smutno i chłodno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-06-2015, 12:55
czekb66 czekb66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Bo tak jest jak piszesz smutno i chłodno..czego się właściwie spodziewałaś bo chyba o niczym dobrym to nie myślałaś...Ja uważam, że po prostu trzeba podpasować kolor do swojego gustu i do gustu partnera. Jeśli tak się nie zrobi to te kolory będą się ze sobą gryzły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-06-2015, 23:31
krycha112 krycha112 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 11
Domyślnie

Małą łazienkę i w ogóle małe przestrzenie powiększy lustro, a może jakaś fototapeta łazienkowa, która będzie dawała iluzję większej przestrzeni? albo kolorowa niebanalna zasłonka prysznicowa, grunt to nie zagracać małej łazienki niepotrzebnymi meblami itp. wanna w przypadku ciasnej łazienki to kiepski pomysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-06-2015, 12:49
manija887 manija887 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

O lustro jest spoko. Ładnie powiększa pomieszczenie i jasne kolory koniecznie. Trzeba w małej łazience postawić na proste dodatki i mało mebli. Tylko to co konieczne. Nic więcej i będzie okej. Takie rozwiązania proste są najlepsze. Można ewentualnie dodać ciekawy akcent na zasłonce czy w dodatkach jak np. kubek na szczoteczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-06-2015, 13:38
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

My mamy tak małą łazienkę, że szkoda gadać. Chciałam mieć wannę ale nic z tego. Dlatego postawiłam na prysznic bez brodzika i zw szklanymi drzwiami. Zamówię je chyba na http://dvg.pl/kabiny-prysznicowe.html - to producent drzwi naprawdę dobrej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.