kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-05-2015, 14:34
EKOTWANDA1632 EKOTWANDA1632 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 11
Domyślnie Gdzie można kupić buty po niższej cenie na przyszły sezon?

Hej! Czy zdarza się Wam robić zakupy na wyprzedażach i gromadzić ubrania czy buty i dodatki na przyszły sezon? Ja ostatnio zaczęłam to praktykować, bo zauważyłam, że jest to naprawdę bardzo opłacalne i korzystne Zawsze robię listę, co by mi się przydało na przyszły sezon i szukam na wyprzedażach i teraz właśnie poszukuję jakieś botki Zawsze podobały mi się takie marki bugatti, ale niestety ich cena była przerażająca:/ ale może ktoś wie czy gdzieś są jakieś wyprzedaże i mogłabym sobie zakupić jakieś fajne butki, które śmiało założę w przyszłym sezonie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-05-2015, 21:23
attorneyka attorneyka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Dlatego ja nigdy nie nastawiam się na konkretną markę... naoglądam się czegoś w internecie, a potem nie mogę tego znaleźć w żadnym butiku ani galerii handlowej. Dlatego internet służy mi raczej jako inspiracja i poszukiwanie czegoś co mi się tak ogólnie podoba, a już poszczególne modele i fasony wyszukuję w sklepach stacjonarnych, tak żeby móc to wszystko przymierzyć i dotknąć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-05-2015, 12:37
paticia paticia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

No tak naprawdę to bardzo fajny patent z tym kupowaniem butów i ubrań na przyszły sezon Jak najbardziej to popieram i już nie mogę się doczekać , jak w sklepach zaczną się letnie wyprzedaże.. Co do marki, którą polecasz to szczerze mówiąc jest to marka dość solidna i myślę, że godna polecenia i uwagi z tego co słyszałam są to produkty naprawdę dobrej jakości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-05-2015, 13:25
EKOTWANDA1632 EKOTWANDA1632 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 11
Domyślnie

Ale fajna propozycja botków muszę takich poszukać i mam nadzieję, że akurat będą na wyprzedaży rozumiem, że teraz nie ma zbyt wiele wyprzedaży, a najlepiej polować tuż po sezonie.. muszę poszukać tych botek bugatti, bo wyglądają naprawdę solidnie, a jak już zainwestować pieniądze to raz, a solidnie a może poleci ktoś jakieś fajne sklepy z butami w sieci?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-05-2015, 20:49
bridget78 bridget78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja najczęściej szukam butów na allegro, więc żadnego konkretnego sklepu Ci niestety nie polecę. Zresztą wolę kupować przez allegro, bo przynajmniej mam duży wybór i pełną dowolność jeśli chodzi np. o kwestię przesyłki. Nie wspominając o tym, że mam dostęp do komentarzy i ocen sprzedającego. Dzięki temu mogę uniknąć nieprzyjemności i ewentualnego zawodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-05-2015, 22:42
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja szukam różnych wyprzedaży w sieci i zwykle dobrze na tych wychodzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-10-2015, 11:28
szocik szocik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 4
Domyślnie

w internecie to wiadomo jak jest, że najszybciej można coś wyszukać, odpalasz jakiś filtr na stronach typu allegro czy olx i wszystko na wyciągnięcie ręki mamy. Ja tak znalazłem stronę na której mogę sobie kupić
usługę jakąś z zakresu rachunkowości https://biurorachunkowebrmt.pl która jest moim zdaniem bardzo ciekawa i bez wpisania konkretnych słów kluczowych w tym przypadku w google to nie wiem jakbym na nią trafił. Czasami przypadkowo dzieją się pewne rzeczy, ale trzeba wiedzieć czego się szuka i w jakim celu.

Ostatnio edytowane przez szocik : 09-06-2023 o 08:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-10-2015, 10:14
jakubka jakubka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 16
Domyślnie

Oj pierwsze słyszę o takim rozwiązaniu ale może można.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-11-2015, 15:27
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Ja kupuje w sieci i obuwie i ubrania- mam czasami taniej niż na wyprzedażach Sami zobaczcie http://www.szch.pl/ jakie kapitalne modele i w jakich świetnych cenach znalazłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-01-2016, 11:12
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Zastanawiam się nad zakupem już adidasów na wiosnę. Pod koniec kwietnia planuje pojechać w góry i będę bardzo dużo chodzić, bo będę jechać aż na 2 tygodnie. Chcę kupić adidasy, bo będe w nich mogła chodzić także po mieście, do sklepu, a w butach trekingowych już niekoniecznie. Zastanawiam się nad takimi butami http://sklep.adrenaline.pl/product-p...St-V65767.html , bo sa bardzo klasyczne, ładne, a także są na promocji i kosztują dużo mniej niż w cenie regularnej. Podobają Wam się?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.