kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-08-2015, 14:05
katarzynkatoja katarzynkatoja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie meble na wymiar

Witam dziewczyny, słuchajcie mam do was pytanie odnośnie producenta mebli na wymiar na terenie Trójmiasta, konkretnie chodzi mi o wysoką szafę do przedpokoju, meble kuchenne i łazienkowe. Dostałam w spadku po swojej cioci mieszkanie w Gdańsku, nigdy się tam nie przeprowadzę, a nie chcę go sprzedawać ponieważ jest to dobre zabezpieczenie na przyszłość dlatego postanowiłam je wyremontować i być może wynająć, ale póki co szukam ekip budowlanych i właśnie mebli, jeżeli macie coś na oku to proszę o podpowiedzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-08-2015, 09:11
skutelicz skutelicz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Firm, które robią meble na wymiar jest naprawdę wiele, więc na pewno coś znajdziesz dla siebie Najlepiej kierować się opiniami o danej firmie , bo brać coś w ciemno to też tak nieciekawie W okolicy trójmiasta znajomy korzystał z usług pewnej firmy, więc może coś uda mi się dowiedzieć Warto pilnować taką firmę, która robi takie meble na wymiar, żeby nie było później jakiś kwiatków;/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-08-2015, 16:41
tadeusz tadeusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Hmm kwiatków o czym mówisz? Ktoś pomylił instytucję ! Na pewno Wiem, że są takie specjalistyczne firmy, które się tym zajmują. Odpowiednio wcześniej należy złożyć zamówienie. Będzie najlepiej jeśli wykonamy wcześniej jakąś analizę rynku. Popytamy wśród znajomych czy nie słyszeli o jakiejś firmie, która najbardziej profesjonalnie składa meble. Byłoby wskazane jakby to była mała firma prywaciarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-08-2015, 17:46
wittek66 wittek66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

No niestety, czasem zdarza się tak, że nie ma dostępnych gotowych mebli w danym wymiarze. W szczególności dotyczy to mebli do takich pomieszczeń jak łazienka czy kuchnia. Ja zamawiałem projekt i wykonanie mebli kuchennych tutaj http://www.indecotrojmiasto.pl Oczywiście ta firma ma w ofercie również inne meble, nie tylko kuchenne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-08-2015, 22:25
nowaona nowaona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 9
Domyślnie

Faktycznie słyszałam od dobrych znajomych z Sopotu o tej firmie. Zamawiali szafy do przedpokoju i sypialni i chyba coś jeszcze. Naprawdę byli zachwyceni i obsługą i terminem wykonania no i oczywiście samą robotą. Szkoda że ta firma nie świadczy usług w mojej okolicy bo mi się trafili jacyś popaprańcy, a znajomi tacy zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-08-2015, 08:35
katarzynkatoja katarzynkatoja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Witam wszystkich raz jeszcze i dziękuje wam za wszystkie podpowiedzi i odpowiedzi. Do tej pory nie miałam pojęcia jakie firmy brać pod uwagę teraz mam trzy ale faktycznie przyznam szczerze że najlepsze opinie są firmie która tu polecacie, przejrzałam ich prace w internecie i jestem pod wrażaniem. Wstępnie jestem już umówiona na zaprojektowanie i wycenę mebli w kuchni zobaczymy jak to wyjdzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-08-2015, 13:57
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

To pokaż nam efekt końcowy. Jestem ciekawa, jaką wybierzesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-09-2015, 18:34
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Z takich bardziej sprawdzonych miejsc to możesz jeszcze zerknąć na stronę kuchnia.comitor.pl tam mają między innymi okap kuchenny czy podobne produkty. Zobacz sobie, bo cenowo też nie jest źle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-09-2015, 15:56
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Ja na szczęście nie musze sie martwic tym czy meble na wymiar czy gotowe teraz chcę kupic meble do sypialni http://visby.pl/pk499-lozka-sosnowe-1.html i wiem że będą pasowały na pewno. Piekne są
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-09-2015, 20:53
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Takie meble sprawdzają się głównie w kuchniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.