kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-11-2017, 09:55
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie Co na weselu

czy mieliście na weselu jakiej uatrakcyjnienia dla gości? My zdecydowalismy się na fotobudkę od event team i okazało się, że był to świetny wybór. Mamy teraz ciekawa pamiątkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-11-2017, 08:25
Mia Wallace's Avatar
Mia Wallace Mia Wallace is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 168
Exclamation

Szczerze to nie do końca rozumiem co takiego jest w tych budkach, że tak wielu osobom się podobają, ale cóż... o gustach się nie dyskutuje . Myślę, że dobrze zorganizowana impreza weselna obroni się sama i nie trzeba będzie korzystać z jakichkolwiek udziwnień w postaci fotobudek. Na zbyt wielu weselach nie byłam, ale ostatnio w Zajeździe Jurajskim (w Kroczycach, dość niedaleko Zawiercia - http://zajazdjurajski.pl/) naprawdę dobrze się bawiłam - pozostali goście również. Państwo młodzi bardzo zadowoleni byli z kompleksowej organizacji całego przyjęcia, więc myślę, że najwięcej w przypadku wesel zależy od samego lokalu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-11-2017, 14:42
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Wydaje mi się, że jak jest dobra muzyka to nie trzeba mieć jakiś dodatkowych atrakcji. Dlatego zanim wybierzesz dj czy zespół warto wcześniej ustalić sobie jakąś listę hitów. Polecam słuchać sobie takiego http://fm.tuba.pl/piosenki/piosenki-weselne,1 radia. Możesz tam usłyszeć weselne hity
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-11-2017, 16:00
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Nie mielismy takich atrakcji na weselu, bo organizowalismy je w bardzo eleganckim stylu i taka budka by nie pasowała. Mieliśmy piękną i elegancką salę w hotelu best western efekt express w krakowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-11-2017, 11:58
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Fotobudki są teraz na każdym weselu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-02-2020, 21:42
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Fotobudkę można wziąć ale nie wiem czy już nie przeżytek. Na pewno za to słodki stół z mnóstwem pyszności radzę zamówić. Można od https://www.williams.pl/oferta-weselna cukiernia ma w tym zakresie duże doświadczenie, przygotowują także torty. Można oczywiście z nimi dokładnie ustalić co się chce mieć i w jakiej formie. Doradzą, pokażą zdjęcia jak stół się będzie prezentował. A na pewno będzie pysznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-03-2020, 11:23
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

A czy kupiliście już pudełko na ciasto weselne? Jeśli nie, to polecam zajrzeć na stronę https://happenings.pl/pudelka-i-etykiety-na-ciasto, gdzie możecie zamówić takie pudełko za naprawdę nieduże pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-03-2020, 15:07
KasiaRed's Avatar
KasiaRed KasiaRed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 239
Domyślnie

Najlepiej Zenka sobie tam posłuchać. On umie naprawdę wspaniale tańczyć. Jest on po prostu niesamowity!
_____________________________
Magisterska praca o front'endzie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.