kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-05-2007, 13:41
nieustająca nieustająca is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 20
Domyślnie Meble z wikliny

Zastanawiam się na sprawieniem sobie regalika z wikliny. Czy któraś z was ma takie meble? Boję się, że szybciej magazynuje się na nich kurz, ze względu na nierówną powierzchnię...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-05-2007, 14:55
Babuszka Babuszka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 50
Domyślnie

Właśnie wyszorowałam swój regalik. Mam taki w łazience, wygląda super, bo taki miał być styl łazienki: coś między rustykalnym a śródziemnomorskim. Faktycznie, kurzu trochę się na nim zbiera, ale czyści się łatwo (woda z solą plus szczotka, a tak częściej to po prostu wilgotna gąbka). Jeśli pasuje Ci do stylu pomieszczenia, to kupuj, warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-05-2007, 15:00
Inez71 Inez71 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 47
Domyślnie

A w ogole szukaj takiego z wzmocnieniem pod półkami, bo sama wiklina lubi się odkształcać i przewraca się wszystko co stoi na półkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-05-2007, 15:17
Maris's Avatar
Maris Maris is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 38
Domyślnie

Hm... wydaje mi się ryzykowne doradzanie jak nie wiadomo do jakiego wnętrza ma iść taki regalik. Może wklej foto tutaj (chyba można) i wtedy bedzie można coś więcej doradzic?

Ja osobiście mam ambiwalentny stosunek do takich mebli, lubię wiklinowe koszyki i takie tam ale duże mebelki w postaci regalików no nie wiem...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-05-2007, 15:21
Madzia73 Madzia73 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 55
Domyślnie

Wiklinowe mebelki na taras czy balkon są super, dużo ładniejsze niż plastiki. Jak jest dużo miejsca, to warto na tarsa wystawić też coś większego - regalik na przykład. A do wnętrz? Też pasują, widziałam na przyklad sypialnię urządzoną meblemi z wikliny i całkiem fajnie wyglądała. Ale czy wiklinowe łóżka nie skrzypią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-05-2007, 12:48
Izu77's Avatar
Izu77 Izu77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 50
Domyślnie

Wiklina...Hmm... Jedynie fotele bujane toleruję. Ba! Nawet marzę o takim Już jeden upatrzyłam

http://www.allegro.pl/item189687877_...n a_cena.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-12-2012, 11:56
ninka.7 ninka.7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 30
Domyślnie

Wygląd to kwestia gustu. Mi się podoba wiklina w ogrodzie. Ale tak, magazynuje kurz, a doczyścić ją później bardzo ciężko, bo mam mnóstwo zakamarków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-03-2013, 17:16
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Oj ja przez pewien czas miałam meble wiklinowe w swoim mieszkaniu i nie polecam Nie dość, że się kurzą to moje koty wprost uwielbiały ostrzyć na nich pazurki. Wreszcie zmieniłam sobie meble na zwykłe drewniane,. Zamówiłam w sklepie: http://www.najlepszemeble.pl/ Są w nowoczesnym stylu i o wiele łatwiej utrzymać je w czystości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-04-2013, 16:19
milenaaa milenaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2013
Posty: 1
Domyślnie

Bardzo lubię meble wiklinowe, choć bardziej trwałe i efektowne są bambusowe i z technorattanu. Maris myślę, że taki typ mebli pasuję do każdego stylu, mam mieszkanie w aranżacji minimalistycznej i wyglądają super. Ostatni mój zakup to taki fotel: http://www.koszyki.net.pl/p/273,79/f...l-86x65x83-cm/

Cudownie się prezentuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-01-2014, 13:22
it's_ok it's_ok is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Posty: 88
Domyślnie

moim zdaniem wiklina najlepiej sprawdza się w ogrodzie albo na tarasie ale jeśli dobrze urządzi się pokój to we wnętrzu też na pewno będzie fajnie współgrać. np kremowe ściany bawełniane zasłonyy.. hmm z pięknym widokiem na ogród
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.