kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 07-02-2019, 22:53
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 520
Domyślnie

Warto pamiętać, że jeśli otrzymaliśmy dom czy inny majątek na podstawie testamentu, to może okazać się, że ktoś z najbliższych zgłosić się po zachowek. Trzeba mieć to na względzie. Na temat zachowku i spadku tutaj https://zachowek.biz.pl są artykuły. Sporo jest tam praktycznych wskazówek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 08-08-2019, 09:13
KasiaKowal KasiaKowal is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 7
Domyślnie

Ja w takich sytuacjach korzystam z usług profesjonalnych adwokatów i prawników -polecam szczególnie Kancelarię Kowalskich z Wołomina: adwokat prawo spadkowe Wołomin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 25-08-2019, 23:44
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Bardzo dobrym specjalistom od spraw spadkowych jest radca prawny, pani Magdalena Adamczewska - http://www.adamczewska.com.pl/ . Działa oni w skali całego kraju, więc niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, możesz do niej śmiało się zgłosić. Jest świetnie obeznana w temacie i niezależnie od tego jak bardzo sprawa wydaje się skomplikowana, na pewno będzie ci w stanie pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 26-08-2019, 00:19
BasiaDimi BasiaDimi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Nie wiedziałam o tym całym zachówku, dzięki, dobrze wiedzieć na przyszłość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 13-09-2019, 14:31
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Czasem sprawy spadkowe bywają ciężkie- wiem co mówię. Mnie niestety tak się przytrafiło. Pomagał mi wtedy Pan Wieczorski z JST i byłam bardzo zadowolona z jego porad. Doświadczenie i wiedza są u niego dużym atutem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 28-11-2019, 21:07
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

Z spadkiem nie jest aż tak łatwo jak może się wydawać, warto zaopatrzyć się w pomoc prawną, a wiem ze w tym temacie i wielu innych mogą pomóc oni https://snkancelaria.pl Warto spokojnie przemyśleć temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 29-11-2019, 16:56
Mari77 Mari77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 22
Domyślnie

Jeżeli masz dom w spadku to zapewne będziesz potrzebował dobrego notariusza. Pamiętam jak moja koleżanka miała taką sytuację i współpracowała z notariusz warszawa centrum bo polecili go nasi znajomi. Była zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 29-11-2019, 18:28
bartek_oms Mężczyzna bartek_oms is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja nigdy chyba nie dostanę domu w spadku, więc nie myślałem nad tym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 13-12-2019, 20:42
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Czasem sprawy spadkowe bywają ciężkie- wiem co mówię. Mnie niestety tak się przytrafiło. Pomagał mi wtedy Pan Wieczorski z JST i byłam bardzo zadowolona z jego porad. Doświadczenie i wiedza są u niego dużym atutem.

My też korzystaliśmy z pomocy Pana Karola. Zna się na rzeczy, to były sędzia więc ma spojrzenie na sprawę z dwóch strona to bardzo cenna umiejętność
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 16-12-2019, 12:23
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
My też korzystaliśmy z pomocy Pana Karola. Zna się na rzeczy, to były sędzia więc ma spojrzenie na sprawę z dwóch strona to bardzo cenna umiejętność
jesli chcecie dużo ugrać i na prawdę współpracować z kimś kto się w sprawę zaangazuje, to Pan Wieczorski będzie dobrym wyborem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.