kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 10-02-2020, 12:30
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

to chyba wszystko zalezy od tego , jakie te bole... u mnie bylo okropnie, az mi promieniowalo na kregoslup, ginekolog stwierdzila,ze to nie jest naturalne, zasugerowala mi ze moze to byc endometrioza, dlatego nie zastanawiajac sie wyszukalam sobie najlepszych lekarzy, trafilam do dr Siekierskiego do Medicoveru. okazalo sie ze ginekolog miala racje. trzeba sie dokladnie badac. Ja bede miala robiona operacje laparoskopowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 11-02-2020, 12:06
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 270
Domyślnie

To powiem Ci że masz sporo szczęścia że trafiła na dobrego specjalistę, ja też się zmagam z bólami i obfitymi miesiączkami, teraz kiedy stosuję tabletki antykoncepcyjne vines na szczęście nic mi nie dolega ale kiedyś jak będę chciała dziecko będę musiała je odstawić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 12-02-2020, 16:54
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Najlepiej iść do dobrego lekarza bo mocne bóle mogą świadczyć o stanach chorobowych tak jak tu wyżej dziewczyny piszą. Endometrioza to jeden z przykładów. Co do dobrego ginekologa to ja mogę doradzić pana doktora Piotra Pawlika z Poznania. Mega dobry lekarz, skutecznie leczy a do tego jest miła osobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 19-02-2020, 21:22
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

mi ginekolog powiedział, że "taka moja uroda" ze mam tak bolesne miesiączkowanie. Owszem, mozna brac tabletki anty ale ja akurat nie mogę wiec u mnie pozostaja leki przecibólowe. Skutecznie działą np vemonis femi. Jest nie tylko przeciwbólowy ale też rokurczowy. Jedna tabletka stawia mnie na nogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 22-02-2020, 10:22
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Nie ukrywam, że moja bóle miesiączkowe też były bardzo silne. Najchętniej to bym w ogóle brała na ten czas zwolnienie lekarskie. Całe szczęście któregoś razu wyczytałam http://antykoncepcjanamiare.pl/bole-...ja-hormonalna/ o tym jak może mi pomóc przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych. Przmyslalam i wybralam sie do lekarza ktory zapisal mi wlasnie tabletki z niska zawartoscia hormonow vines

Ostatnio edytowane przez smordka : 05-03-2020 o 10:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 25-02-2020, 08:36
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Przyczyną takiego bólu może być endometrioza i wtedy lepiej nie czekać tylko iść do medicover. Mają tam świetnych specjalistów i odpowiednią diagnostykę, nawet jak potrzebna będzie skomplikowana operacja to zrobią ją na miejscu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 28-02-2020, 07:55
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 225
Domyślnie

U mnie endometrioza wykluczona, po prostu już tak mam, że mnie brzuch boli. Pomaga mi vemonis femi, działa rozkurczowo, przeciwbólowo i do tego bardzo szybko, juz po kilku minutach ulga jest odczuwalna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 09-03-2020, 22:49
zuluska zuluska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 54
Domyślnie

od dawna szukam skutecznego środka na bolesne miesiączki, bo już mam dość brania garści różnych preparatów .Szybko to vemonis działa? Zbliża mi się okres to będzie okazja od razu przetestować, jakby działało tak dobrze jak piszesz to by było super, nie musiałabym się tak meczyc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 14-04-2020, 05:16
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie

Tak, vemonis działa szybko i ten efekt długo się utrzymuje. Ja tez biorę te tabletki z tego względu, że mają podwójne działanie i bardzo dobrze na mnie działają. Wcześniej okresy były dla mnie zmorą i bardzo się męczyłam a teraz biorę 1-2 tabletki i ból szybciutko mija. Także śmiało kupuj i sama się o tym przekonasz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 14-04-2020, 07:20
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 589
Domyślnie

A ja cieszę się że nie muszę już kombinować z tabletkami przeciwbólowymi bo odkąd biorę tabletki antykoncepcyjne mam ten problem z głowy. Jeśli kiedyś zdecyduję się odstawić vines to pewnie będę musiała znowu wrócić to tabletek przeciwbólowych ale na razie ciąży nie planuję
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.