kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 04-09-2017, 11:31
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Dlatego trzeba używać filtrów by nie złapać brzydkiej choroby skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-09-2017, 09:58
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

Jeśli to ciężki przypadek to radziłabym skonsultować sprawę z dermatologiem. Niech on zobaczy to poparzenie i Cię przebada. Ja teraz niedawno byłam u dr Styczyńskiego w łódzkim szpitalu Bonifratrów na badaniu znamion i jakoś mniej płaciłam. Coś mi się obiło o uszy, że jest jakaś letnia promocja i dermatolog mniej kosztuje. Jeśli mieszkasz gdzieś w okolicy to polecam się tam udać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 29-10-2019, 14:32
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

A czy wiecie jak złagodzić oparzenia słoneczne? Niestety każdy z nas zapewne miał w swoim życiu ten problem chociaż raz... Czasem wystarczy dosłownie chwila nieuwagi aby nabawić się takich problemów. Warto więc wiedzieć, jak sobie w takiej sytuacji pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 29-10-2019, 19:24
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Filtry to podstawa moi kochani! Chcialabym zachecic was do regularnego ich stosowania! mam problemy skórne od zawsze dlatego stosuje jedyne najwyzszej jakosci preparaty https://www.febumed.com.pl/Luszczyca...510308699.html marzy mi sie by miec znowu piękną i zdrową skórę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 03-02-2020, 18:24
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Warto zajrzeć tutaj aby sie o tym dowiedzieć https://www.drchodorowski.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 01-03-2020, 19:59
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Jest to bardzo niebezpieczne i faktycznie takie oparzenie też trzeba odpowiednio zabezpieczyć. Nie wiem czy próbowaliście stosować schulke octenisept, świetny preparat na wszelkie uszkodzenia skóry (tak, w tym też takie oparzenia). Przyniesie ulgę i pomoże skórze się szybko zregenerować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-11-2020, 21:12
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

W aptece internetowej zamów Octenicare bo to pierwsza pomoc przy oparzeniach nie tylko świetnie łagodzi ale także pomaga w leczeniu i zapobiega powstawaniu blizn. Kupisz go w każdej aptece za niewielkie pieniądze więc tym bardziej opłaca się go mieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 03-03-2021, 08:51
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Wszelakie oparzenia i to nie tylko słoneczne zdarzają się bardzo często. Dla tego osobiście uważam, że warto być przygotowaną na takie możliwości. Moim odkryciem z tego zakresu jest żel hydrokoloidowy przyśpieszający gojenie od https://www.help4skin.pl/ tej marki. Dowiedziałam się o nim od przyjaciółki, która stosowała go już wcześniej. Uważam, że warto go mieć w domowej apteczce. Gdybyście chciały dowiedzieć się więcej, o tym produkcie to polecam zajrzeć do nich na stronę internetową i trochę poczytać. Wiem, że mają także inne rozwiązania, na różne problemy ze skórą. Wracając jednak do tematu, to ten żel, o którym wspominałam, przydał mi się niedawno. Tak się akurat złożyło, że szykowałam, jak co dzień obiad. Wystarczył jeden, niewłaściwy ruch i oparzenie było gotowe. Po prostu zagapiłam się i złapałam gorącą blachę. Na szczęście miałam też rozwiązanie, które mi pomogło. Jak same widzicie, nigdy nie wiadomo, kiedy takie rozwiązanie może się wam przydać. Trzymajcie się ciepło kochane, pozdrawiam was
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-06-2021, 23:14
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Jeśli chodzi o oparzenia słoneczne, to na pewno możesz też zajrzeć na https://www.aptekagemini.pl/poradnik...nia-sloneczne/, gdzie znajdziesz kilka naprawdę dobrych porad w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-09-2021, 09:16
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

Po oparzeniach często robią się*nieestetyczne blizny. To masakryczny problem. Ja stosowałam takie plastry Sikatris https://sikatris.biovenahealth.com/ i jestem bardzo z efektu zadowolona bo blizny są znacznie znacznie mniej widoczne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.