kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Gwiazdy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 13-11-2014, 15:06
Izu77's Avatar
Izu77 Izu77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 50
Domyślnie Koniec "Mody na sukces". Nareszcie?

Wielkie pożegnanie z "Modą na sukces". Będziecie tęsknić?


----------------------------------------------------
"listopad to połączenie wszystkich poniedziałków roku"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 06-01-2015, 17:57
InterKaitlin97 InterKaitlin97 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 11
Domyślnie

nie xD, moja babcia jest fanką tego serialu( chyba jak wszystkie babcie ), już się dawno pogubiłam kto z kim się ożenił, moim zdaniem powinni podawać na początku czołówki ranking kto jeszcze został to ślubu i największe prawdopodobieństwa nowego związku xD
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 15-01-2015, 19:50
spodniczka spodniczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Moda na sukces znika a odcinki chyba kręcone są nadal, wydaje mi się, że jeszcze wróci na ekran. Ja przez długie zasiedzenie w domu standardowo oglądam "Na wspólnej", "M jak Miłość", " Na dobre i na złe", "Prawo Agaty",choć kiedy pracowałam nie oglądałam żadnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 22-01-2015, 14:02
AdelaPol1760 AdelaPol1760 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 8
Domyślnie

No to sporo oglądasz bo ja to wszystko co Ty ale jeszcze do tego patrzę właśnie na taki serial jak "Pierwsza miłość". Kiedyś to jeszcze oglądałam bardzo chętnie Złotopolscy hihi czy ktoś to jeszcze pamięta i to też oglądał? Ja to głównie oglądałam właśnie ze względu na Andrzeja Piasecznego, który tam grał czasami...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 26-02-2015, 11:08
annetka annetka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja niezbyt często oglądam polskie seriale, nie dlatego, że miałabym coś przeciwko polskim serialom, ale dość późno wracam do domu i o tej godzinie już raczej seriale nie są emitowane. Jestem natomiast fanką The Walking Dead (tak to ten o apokalipsie zombie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 23-03-2015, 21:16
jowitaG jowitaG is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 17
Domyślnie

W ogóle teraz nie patrzę na seriale.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 12-04-2015, 14:21
betowska betowska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Niestety większość polskich seriali to tzw. obyczajówki. Moim zdaniem seriale obyczajowe to zwyczajna strata czasu, no ale co kto lubi Ja lubię oglądać seriale SF Battlestar Galactica, Agents of S.H.I.E.L.D., Black Mirror albo Almost Human. Naprawdę świetne seriale.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 17-04-2015, 13:48
Magdziena Magdziena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Jako, że należę o grona osób, które uwielbiają filmy i seriale poświęcone zombie, to do moich ulubionych seriali należą: The Walking Dead, Z Nation oraz nowy serial iZombie Każdy z nich ma nieco inne podejście do tej tematyki, dlatego mi się nie nudzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 18-04-2015, 00:07
Aidanna Aidanna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja nie mam czasu na oglądanie seriali zbyt często dlatego zazwyczaj wybieram krótkie i lekkie sitcomy na Comedy Central, w tym na przykład Teorię Wielkiego Podrywu, Dwie spłukane dziewczyny albo Hoży doktorzy Aha.. no i jak puszczają powtórkę Różowych lat siedemdziesiątych to też chętnie oglądam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 23-04-2015, 19:17
Barita Barita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Doktorzy całkiem sympatyczny serial, miło się ogląda. Jeszcze taki serial, który jest ciekawy to dla mnie na wariackich papierach przecież. Może jest i stary ale naprawdę jary lepszego już w historii serialu nie będzie. Produkcja bardzo zjawiskowa i bardzo taka na plus bo każdy odcinek był inny i każdy na swój sposób zaskakujący.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.