kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-06-2015, 19:24
Irrena Irrena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 15
Domyślnie Porady dietetyczne

Jestem w tej chwili na etapie drugiej kuracji dietetycznej. Do tej pory udało mi się zrzucić 5 kilogramów. Jednak już czuję, że kończy mi się motywacja. Jak sądzicie dziewczyny, czy wystarczy sama dieta (zmiany nawyków żywieniowych), czy trzeba także intensywnie ćwiczyć, by to odchudzanie dało efekty? Jak to u was wygląda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-06-2015, 09:09
kursantka kursantka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Kochana pewnie, że trzeba ćwiczyć. Pamiętaj, że dieta spowoduje, że będziesz ładnie wyglądać w ubraniu, a ćwiczenia - nago. Ćwicz, aby ciało było ładne i jędrne. Pamiętaj, że każda aktywność fizyczna wpływa na nasze zdrowie. Spróbuj, zobaczysz, że po miesiącu pokochasz ćwiczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-06-2015, 14:34
adamina's Avatar
adamina adamina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 2
Domyślnie

Jak to się zwykło powtarzać w kręgu osób zainteresowanych, prawidłowa dieta to 70% odchudzania, pozostałe 30% to trening. Ja się z tym zgadzam w pełni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-08-2015, 19:56
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

My jedziemy na tydzień do rodziny i nie mam pojęcia jak będziemy się tam żywić. Trochę się boje bo pewnie moja dieta legnie w gruzach. Po powrocie chciałabym iść do dietetyka - http://www.prometabolic.pl/ i zaczać ćwiczyć na siłowni. Myślałam też o basenie. Wegetarianką nie jestem ale chcę się zdrowo odzywiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-08-2015, 11:35
Kora Kora is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Posty: 53
Domyślnie

Moja znajoma też twardo się odchudzała, dbała o diete, tylko zapomniała, że to wszytko trzeba robić z głową. Swoje wystające kości zaczęła ukrywać pod swetrami. Dobrze, że jej rodzina się zorientowała i załatwiła jej poradnię diettetyczną Agnus. Tam do jej problemu podeszli indywidualnie, opracowali odpowiednią dietę, skierowali na terapię i dziś w żadnym otoczeniu nie ma problemu z jedzeniem. Więcej na http://agnusterapia.pl/dlaczego-my Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-09-2015, 20:19
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

No niestety czasami można popaść ze skrajności w skrajność. Można się odchudzać ale trzeba to robić z głową. Ja niedawno trafiłam na http://zielonyspichlerz.pl/ i chyba zacznę tam zamawiać zdrową żywność. Nie mam dużo kilogramów do zrzucenia chcę raczej zmienić styl życia na zdrowszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-09-2015, 20:03
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja ostatnio postanowiłam zrezygnować z glutenu. Odkryłam, że produkty które go nie zawierają bardzo dobrze wpływają na mój organizm. Znalazłam sklep z produktami bezglutenowymi - http://zielonyspichlerz.pl/produkty-bezglutenowe Zamawiałyście tam kiedyś? Ja chyba zacznę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-10-2015, 13:19
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

myślę, że to bardzo dobra decyzja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-11-2015, 12:16
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Żywienie daje bardzo dużo jednak ćwiczenia też są dobre nie muszą być od razu nie wiadomo jak intensywne wystarczy robić sobie serie i co jakiś czas je zwięszać. Jeżeli chcesz skutecznie się odchudzać warto udać się do dietetyka on doradzi Ci jaka konkretną dietę powinnaś zastosować. Dobrych dietetyków ma Centrum Polokard więc warto do nich zajrzeć jeżeli chcesz skutecznie się odchudzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-11-2015, 10:23
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

I dieta jest ważna i sport. Tylko często nie wiemy jak to łączyć jak ćwiczyć i jak jeść. Popełniamy masę błędów. Warto się wybrać na najskuteczniejsze wczasy odchudzające w Primavera Tam pod okiem instruktorów dietetyków będziemy wiedzieć jak postępować. Dobiorą nam diete i ćwiczenia. Na miejscu jest basem. Taki wyjazd jest tez fajną odskocznią od codzienności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.