kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 28-09-2022, 08:11
pawel332676767 Mê¿czyzna pawel332676767 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 2 183
Domy¶lnie Zdrowie

https://silicol.pl/ doustny ¿el, zawieraj±cy koloidalny kwas krzemowy do leczenia zaburzeñ ¿o³±dkowo-jelitowych i objawów zespo³u jelita dra¿liwego IBS
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-09-2022, 11:30
Anka21 Anka21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 314
Domy¶lnie

Na szczê¶cie dzisiaj ju¿ nie trzeba wszystkiego za³atwiaæ osobi¶cie. Dzisiaj jest o tyle pro¶ciej, ¿e faktycznie da siê zamówiæ chocia¿by leki dziêki recepcie online. Czyta³am o tym wiêcej za po¶rednictwem https://www.rp.pl/diagnostyka-i-tera...ecepcie-online Czy kto¶ z Was ju¿ realizowa³ w ten sposób swoje leki?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-09-2022, 16:52
inga111 inga111 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 4
Domy¶lnie

Teraz w tym sezonie jesiennym staram siê jak najbardziej dbaæ o swoje zdrowie. Oczywi¶cie biorê ró¿ne witaminy i staram siê te¿ lepiej od¿ywiaæ
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-10-2022, 23:26
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domy¶lnie

Je¶li chodzi o mnie to uwa¿am, ¿e zdrowie jest bardzo wa¿ne. W sezonie jesiennym czêsto jeste¶my bardzo podatni na ró¿ne choroby. Ostatnio czyta³am o imbirze https://naturalnieozdrowiu.pl/ile-im...ic-codziennie/ . Okazuje siê, ¿e w³a¶ciwo¶ci korzenia imbiru s± wykorzystywane zarówno w kuchni, ale i w lecznictwie. A wy pijecie napar z imbiru?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-10-2022, 18:12
Carra Carra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Posty: 1
Domy¶lnie

Zgadzam siê, uroda i zdrowie s± bardzo wa¿ne, warto braæ suplementy, witaminy, od¿ywiaæ siê dobrze i du¿o ruszaæ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-10-2022, 10:09
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 431
Domy¶lnie

Wed³ug mnie warto te¿ sprawdziæ informacje na temat sucha ¶luzówka nosa domowe sposoby . Ogólnie dowiecie siê tutaj w jaki sposób mo¿na szybko poradziæ sobie z wysuszon± ¶luzówk± nosa tak¿e warto tutaj zajrzeæ
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-10-2022, 15:36
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 161
Domy¶lnie

Mojej przyjació³ce niedawno urodzi³o siê dziecko i zapyta³a mnie, czy wiem mo¿e do kiedy mo¿na szczepiæ na pneumokoki. Niestety nie posiadam na ten temat zbyt du¿ej wiedzy, wiêc odes³a³am j± na stronê tego portalu cmp.med.pl. Tam mo¿na znale¼æ bardzo ciekawy artyku³ na ten temat z wyszczególnieniem najwa¿niejszych informacji. Je¿eli równie¿ interesuj± was tego typu sprawy, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.