kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #221  
Stary 16-09-2022, 09:01
Mennica Skarbowa Mennica Skarbowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 105
Domyślnie

W takim razie jeżeli jesteście na etapie planowania kolejnych inwestycji swoich środków w bezpieczne aktywa, jak metale szlachetne licząc na racjonalne ceny, rozbudowaną ofertę i profesjonalną obsługą to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na https://www.mennicaskarbowa.pl/ w której będziecie mogli liczyć także na pełne wsparcie naszej obsługi oraz szybkie realizacje zamówień. Postaramy się sprostać wymaganiom!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #222  
Stary 28-09-2022, 19:26
lenkaa lenkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 59
Domyślnie

Zobacz sobie ekskluzywne mieszkania warszawa od biura nieruchomości RE/MAX. Uważam, że to świetna inwestycja, którą wrto rozważyc. Mamy cieżkie czasy i trzeba w jakiś sposób chronic pieniądze przed inflacją. Nieruchomości są do tego idealne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #223  
Stary 29-09-2022, 09:11
Ewelaa213 Ewelaa213 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 71
Domyślnie

Ja swoje oszczędności lokuje w nieruchomościach. Kupiłam już 2 mieszkania i je wynajmuje. Na stronie https://hosthelper.pl/blog/zniszczon...jem-co-zrobic/ przeczytałam sporo informacji jak się ubezpieczyć na ewentualne zniszczenia w mieszkaniu. Można właśnie pobierać kaucje albo właśnie ubezpieczyć dany lokal. Jak dla mnie jest to super opcja. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #224  
Stary 29-09-2022, 20:49
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Ja myślę, że warto zainwestować w nieruchomości, na przykład mikołajki apartamenty Ceny mieszkań idą do góry praktycznie cały czas. Myślę, że jest to bardzo fajna forma inwestycji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #225  
Stary 01-10-2022, 03:48
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Faktycznie bywa tak, że nierzadko pożycza się pieniądze, ale bywają problemy z ich spłatą. Z tego co słyszałam to pomocnym narzędziem może być kredyt gotówkowy na spłatę chwilówek Poznań. W takiej trudnej sytuacji warto się tym tematem zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #226  
Stary 02-10-2022, 12:09
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Warto zwrócić uwagę na wykres równowagi rynkowej i to jakie niesie on za sobą konsekwencje. Można to łatwo zauważyć na przykładzie systemów bankowych SWIFT. Dobrze zgłębić ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #227  
Stary 04-10-2022, 16:28
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 526
Domyślnie

Moim zdaniem warto też jednak sprawdzić jak wygląda teraz aktualny kurs bitcoina .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #228  
Stary 12-10-2022, 09:40
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 591
Domyślnie

Cytat:
Napisał karolcia89
Ja myślę, że warto zainwestować w nieruchomości,


Racja, z tym że ja bym zainwestowała w apartament na osiedlu modern tower, to świetna lokalizacja i co ważne z apartamentów jest widok na morze, w budynku przewidziano też taras widokowy dla mieszkańców
Odpowiedź z Cytowaniem
  #229  
Stary 17-10-2022, 22:31
Lolipop Lolipop is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 137
Domyślnie

Ja wszystkie moje pieniądze lokuje w podróże. Kocham to robić, widzieć nowe miejsca poznawać zwyczaje i innych ludzi. Dla mnie to największa wartość w życiu. Wybieram się teraz na Arubę - Karaiby to dla mnie nieodkryte tereny, dlatego cieszę się, że Konsorcjum.pl ma je w swojej ofercie!

Ostatnio edytowane przez Lolipop : 17-10-2022 o 23:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #230  
Stary 29-10-2022, 12:22
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Najlepszą i najbezpieczniejszą opcją oszczędności dla mnie jest inwestycja w metale szlachetne jak złoto, czy srebro najlepiej w formie sztabek, czy monet bulionowych, które później też łatwiej będzie odsprzedaż na przykład dla mennicy. Mają dobre ceny, dostępność od ręki i też nigdy nie było problemów od strony samej obsługi klienta
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.