kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-05-2021, 06:21
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie Reklama dla firmy

Czy n-studio to dobry wybór, jeśli chcę zrobić reklamę głosową? Szukam naprawdę sprawdzonych specjalistów, a nie takich, którzy nie do końca znają się na swojej pracy i efekt ich działań nie spełnia oczekiwań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-05-2021, 09:06
igor44454 Mężczyzna igor44454 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 3
Domyślnie

Moja firma ma bardzo dobrą reklamę. Z tej reklamy jestem bardzo zadowolony.
__________________
biuro nieruchomości premium
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-05-2021, 12:05
Melaska Melaska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 85
Domyślnie

Wiecie już na co się zdecydować? Na pewno reklama w internecie jest bardzo popularnym rozwiązaniem i wiele firm właśnie na takiej się skupia. Ja też zdecydowałam się na to, konkretnie to na pozycjonowanie stron. Jeżeli chodzi o takie usługi to firma www.seomamut.pl sprawdza się bardzo dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-05-2021, 10:23
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 500
Domyślnie

Bardzo dobrą agencją zajmującą się pozycjonowaniem w sieci jest http://www.e-star.pl/ . Opracowują oni bardzo skuteczne działania dzięki, którym sytuacja waszej działalności poprawi się o 360 stopni. Moja współpraca z nimi była naprawdę zadowalająca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-05-2021, 06:33
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

Ja w dziedzinie reklamy o pomoc zgłosiłam się do Pana Piotra, którego znalazłam na stronie http://piotrpolok.pl/applepodcasts . Odsłuchałam sobie parę odcinków i stwierdziłam, że ten facet naprawdę zna się na swojej branży. Zadzwoniłam do Pana Piotra, powiedziałam na czym mi zależy i zaczęliśmy współpracę. Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru. Mam nadzieję, że dalej będzie tak samo .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-05-2021, 11:22
krole krole is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 4
Domyślnie

na pewno postawiłbym na reklamę w sieci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-05-2021, 14:29
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domyślnie

Warto dzielić się taką wiedzą, bo znaleźć firmę od reklamy, pozycjonowania nie jest trudno, no ale wiadomo, że są firmy i firmy i nie każdej można w pełni zaufać jeżeli chodzi o działania marketingowe. Mi kilka osób polecało już specjalistów od https://echomarketing.pl/ Może i tu też znajdziecie pomoc w takich zadaniach jak np. bardzo skuteczne pozycjonowanie stron, profesjonalny copywriting. Warto spróbować, powinno to zadziałać - u mnie sprawdziło się to.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-05-2021, 15:32
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 046
Domyślnie

W dzisiejszych czasach reklama firmy jest bardzo ważna, dlatego warto w nią inwestować. Osobiście mogę Wam polecić upominki firmowe oraz wszelkie inne gadżety reklamowe z ich oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-05-2021, 20:06
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

Jeśli chodzi o ten temat, to tu mam pełne zaufanie do agencji http://emarketingmalejfirmy.pl/ . Działają pomysłowo marketingiem internetowym, budując solidną pozycję mojej firmy na rynku. Działają w tej branży od lat, więc wiedzą co robić, by działania były pomysłowe, skuteczne, ale nie rzucały się w oczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-05-2021, 09:26
olga olga is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 35
Domyślnie

koszulki z haftem z logo firmowym sa bardzo fajna reklama i wyglada dosc oryginalnie
__________________
Umundurowanie Policji
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.