kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-08-2021, 11:30
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie Materace dobrej jakości

Skąd zamawialiście materac? Szukam czegoś sprawdzonego, porządnego i w rozsądnej cenie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-08-2021, 17:15
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Swój mam z sovea i jestem mega zadowolona Solidnie wykonany, dobrze układa się pod ciałem, nic się nie odgniata Do tego ma 5 lat gwarancji i darmową dostawę Ja już nie zamieniłabym go na żaden inny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-08-2021, 08:36
Rozika Rozika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja kupiłam materac piankowy, taki 100x200 dla singielki https://www.ckm.pl/lifestyle/sypiasz...24949,1,a.html tutaj przeczytałam, że takie są najlepsze i faktycznie, śpi mi się na nim wyśmienicie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-08-2021, 12:11
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja mam z piankie termoelastycznej od sovea i śpi się prze wygodnie Materac jest antyalergiczny, oddychajcy i nie robią się w nim żadne dziury. W końcu mogę powiedzieć, że wysypiam się jak człowiek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-09-2021, 09:08
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

Myślę, że każdy ma swój ulubiony typ. Najprościej jest pójść do sklepu i po prosty poleżeć na każdym. Dobrze jest też wiedzieć, co znaczą symbole na materacach. Tutaj https://selene.pl/twardosc-materaca-...materaca,31,15 znajdziecie kilka informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-09-2021, 10:46
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Dobrej jakości materac kupiłam przez internet firmy Sovea , piankowy termoelastyczny,4 warstwowy, i muszę powiedzieć że się śpi na nim rewelacyjnie,dobrze podpiera kręgosłup,nic się w nim nie ugina nie ma żadnych wgłębień polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-09-2021, 13:22
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Cytat:
Napisał lisek
Dobrej jakości materac kupiłam przez internet firmy Sovea , piankowy termoelastyczny,4 warstwowy, i muszę powiedzieć że się śpi na nim rewelacyjnie,dobrze podpiera kręgosłup,nic się w nim nie ugina nie ma żadnych wgłębień polecam

Też mam od nich. Ostatecznie przekonała mnie ta możliwość 60 dniowego testowania. Choć już pierwszej nocy tak dobrze w końcu się wyspałam, że wiedziałam, że materac zostaje ze mną
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-10-2021, 20:09
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Wybór materaca jest bardzo ważny. W końcu chodzi o jakość, wygodę, komfort użytkowania. Niedługo będę urządzać własną sypialnię od podstaw, więc temat materaców również mnie interesuje. Przeglądając różne oferty w internecie, trafiłam na stronę https://futon.pl/ . Można tam znaleźć tak zwane futony, o ile wiecie co to. Są to specjalne materace świetnej jakości, wykonane z ekologicznych materiałów. Jak sprawdzicie to są bardzo różne rodzaje i rozmiary. Można wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie. Oprócz futonów można znaleźć ciekawą kolekcję przedmiotów użytkowych, łóżka drewniane, sofy i inne. Wszystko bardzo oryginalne i super, jeśli chodzi o jakość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-11-2021, 17:46
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

Ja zamawiam materace z materacyk.pl i jestem naprawde zadowolona, super materace dla dzieci, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-11-2021, 20:29
hendyman hendyman is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 274
Domyślnie

Odpowiedni materac to naprawdę ważna kwestia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.