kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 28-10-2016, 09:48
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domy¶lnie Instalacja gazowa

Hej! Je¶li my¶licie nad za³o¿eniem instalacji tego typu to polecam instalacje gazowe ³ódzkie - ciekawa oferta i naprawdê profesjonalna firma, która posiada dobrej jako¶ci produkty.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-11-2016, 13:53
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domy¶lnie

ja siê bojê instalacji gazowej, nie chcia³abym mieæ u siebie w domu gazu.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-06-2018, 07:31
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domy¶lnie

Je¶li chodzi o instalacje gazowe, to zdecydowanie polecam firmê https://www.instalmark.pl/oferta/110/instalacje-gazowe/ Maj± w ofercie wszystko to, co potrzeba i swoj± pracê wykonuj± bardzo dok³adnie, poniewa¿ w dzisiejszych czasach zwraca siê na to spor± uwagê.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-09-2019, 23:31
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domy¶lnie

Moim zdaniem naprawdê bardzo dobrym i przede wszystkim oszczêdnym i wydajnym rozwi±zaniem jest opcja instalacji gazowej LPG BRC SQ32. Centrala ta posiada opcje podpiêcia pod OBD, dziêki czemu mo¿emy uzyskaæ odczyt ró¿norakich parametrów. Moim zdaniem bardzo dobra rzecz .
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-05-2020, 01:15
Vero1's Avatar
Vero1 Vero1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 5
Domy¶lnie

Hej! Ostatnio sporo zastanawiam siê nad skorzystaniem z us³ug monta¿u instalacji gazowych . Szukam wiêc kogo¶ profesjonalnego i sprawdzonego. Macie mo¿e jakie¶ propozycje? Du¿o dobrego od znajomych s³ysza³em o tej firmie, jednak zale¿y mi równie¿ na waszej opinii. Co o tym s±dzicie? Dajcie znaæ.
__________________
[...] wiedzieli¶my wszyscy, ¶wiadomie lub nie, ¿e nie ma mi³o¶ci, której nie przerasta mi³o¶æ wiêksza, i zgadzali¶my siê mimo to z mniejszym lub wiêkszym spokojem, ¿e nasza jest ¶rednia.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-12-2020, 15:04
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domy¶lnie

Obecnie jest sporo zwolenników instalacji gazowych, ze wzglêdu na ich szereg zalet. My¶lê, ¿e oferta na instalacja gazowa Opel w profesjonalnym warsztacie samochodowym, zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-10-2022, 12:23
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domy¶lnie

A jakie znacie miejsca, w których mo¿na zamówiæ na przyk³ad przewód do gazu? Ja widzia³am ostatnio takie elementy na stronie internetowej https://proterm.sklep.pl/przewody-gazowe,cp840,pl.html, w ofercie hurtowni Proterm. Tak wiêc je¶li kto¶ z Was szuka takiego asortymentu, to polecam tam zajrzeæ
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-10-2022, 23:49
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domy¶lnie

W przypadku instalacji gazowych wa¿ny jest przede wszystkim sprawdzony dostawca tego surowca. Je¶li chodzi o sprzeda¿ i dystrybucjê gazu ziemnego sieciowego, to na pewno warto zwróciæ uwagê na ofertê https://www.cryogas.pl/sprzedaz_i_dostawa_gazu_ziemnego, mo¿na dopasowaæ dostawy do wielko¶ci zapotrzebowania i charakterystyki profilu zu¿ycia. Wspó³pracujemy z nimi ju¿ od d³u¿szego czasu i realizacja zawsze jest terminowa. W takich kwestiach najlepiej zaufaæ profesjonalistom - specjalistyczna wiedza, któr± posiadaj± gwarantuje bezpieczny przebieg wszystkich procesów.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.