kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-04-2019, 23:00
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 634
Domyślnie Kusy Express - nauka języka

Hej,
Co sądzicie na temat szybkich kursów językowych, czy rzeczywiście dają tak dobre efekty jak się o tym mówi i po jakim czasie już można rozumieć prostsze zdania i się w nim porozumiewać? Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-04-2019, 14:41
jowis jowis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 14
Domyślnie

nie slyszalam o takich, ale moge Ci polecic tutlo ja aktualnie ucze sie z nimi. logujesz sie na ich platforme kiedy masz czas i z lektorem sie uczysz bez wychodzenia z domu,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-05-2019, 16:08
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Są i rzeczywiście będą w stanie realnie wspomóc Twoją naukę nowego języka. Ja zdecydowałam się na http://kursy-jezykowe.edu.pl/ który mogę polecić ze względu na bardzo dobre przygotowanie według słynnej metody Emila Krebsa więc wystarczy kilka tygodni aby naprawdę sporo się nauczyć nowych słów o rozumieć jeszcze więcej. Przed wyjazdem na przykład za granicę moim daniem jak znalazł (tym bardziej, że nie jest drogi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-05-2019, 10:26
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Podzielam zdanie poprzedniczki, nie zawsze szkoły językowe muszą być najlepszą opcją rozwoju ponieważ zwraca się tam też wiele uwagi na szczegóły które nie są każdemu potrzebne. Jak chcesz sobie trochę przypomnieć języka i nauczyć słów używanych najczęściej w rozmowach to taki rodzaj kursu jest bardzo dobry, poza tym nie kosztuje dużo i też nie pochłania wiele czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-07-2019, 14:38
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Może i ja w końcu spróbuję się przełamać, bo jakoś nigdy nie ma czasu na naukę nowego języka (już nie mówiąc o chodzeniu do szkół językowych), także może taka opcja by się u mnie sprawdziła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-07-2019, 12:32
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

Próbuj i zdaj nam oraz innym forumowiczkom relację, bo jest to jedna z lepszych opcji nauki języka, szczególnie dla osób zaganianych w ciągu dnia które nie mają czasu na kilkugodzinne przebywanie w szkole językowej a chcą się nauczyć obcego języka głównie dla rozmów i słuchania. Jak chcesz go wypróbować to sprawdź - http://kursy-jezykowe.edu.pl/wyprobuj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-07-2019, 13:19
Luna Luna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 3
Domyślnie

hej,dzięki za porady.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.