kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 22-12-2020, 08:25
machedo Mężczyzna machedo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Na pewno możemy znaleźć znacznie większy wybór, jednak trzeba dokładnie sprawdzać rozmiarówkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 16-01-2021, 21:10
Zdzisia Zdzisia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 40
Domyślnie

U mnie się to niestety nie sprawdza... Mam jakieś niewymiarowe nogi :P Zawsze między rozmiarami więc niestety muszę przymierzać. Tyle co ja się nałażę, aby kupić jakiekolwiek buty...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 21-01-2021, 22:50
Amelka123 Amelka123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 17
Domyślnie

Pewnie tak, choć u mnie to odpada - mam jakieś dziwne nogi, na które cięzko dobrać buty. Bardzo szczupłe, a jednoczesnie polularny rozmiar c- cwięc albo ze mnie spadają, albo wykupione w każdym razie, w ciemno nie kupię - niestey muszę iść i stacjonarnie przymierzyc...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 25-01-2021, 09:54
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Pewnie, że warto tym bardziej, ze asortyment takich sklepów internetowych jest z reguły dużo bardziej rozbudowany niż w punktach stacjonarnych. Ja ostatnio szukałam miejsca, gdzie mogłabym kupić porządne kapcie ale siebie i męża. Skorzystałam z oferty https://pantofelek-sklep.pl/. polecam jeśli zależy Wam na jakości a przy tym nie chcecie przepłacać duży plus za szybką wysyłkę i sympatyczną obsługę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 10-02-2021, 15:03
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://www.twojeobuwie.pl/pol_m_Obu...mskie-167.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 08-12-2021, 13:54
von.enos's Avatar
von.enos von.enos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Czy któraś z Was zamawiała zdrowe buty dla dziecka z tej strony https://memoinfo.pl/? Pierwsze buty powinny mieć nieco mniejszy zapas, każde kolejne nieco większy. Pamiętajmy, że buty powinny pasować również na szerokość - stopa nie powinna latać w bucie na boki. Zapas w bucie będzie różnił się w butach zimowych (nieco większy) i w sandałach (nieco mniejszy).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 14-12-2021, 11:22
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 069
Domyślnie

Myślę, że z zakupami przez internet jest tak samo jak ze stacjonarnymi czyli jeśli traficie na atrakcyjne ceny i fajne oferty to pewnie, że warto. Zerknijcie tutaj https://www.moliera2.com/sl/36/damskie-buty-balmain drogie panie wydaje mi się, że tego rodzaju damskie buty spodobają się nie jednej z Was
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 14-12-2021, 11:31
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Ja buty lubię zamawiać z Saway. Mają bardzo dobrą jakość, duży wybór i modne fasony. Zawsze znajdę tam coś dla siebie a i dostawa jest szybka i bezproblemowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 09-01-2022, 13:04
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Ja to tylko przez internet kupuję obuwie musi być przede wszystkim skórzane i mogę polecić fajny sklep z mega dużym wyborem obuwia Saway;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 10-01-2022, 10:38
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Również wolę zamawiać online- wtedy mam pewność, że zawsze znajde swój rozmiar, który jest dość chodliwy A co do sklepu to lubię Saway- buty są porządnej jakosci więc posłużą kilka sezonów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.