kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 26-11-2020, 08:49
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 673
Domyślnie

Byłam na badaniach w szpitalu medicover, skierował mnie tam mój ginekolog bo podejrzewał u mnie endometriozę i rzeczywiście podczas sonovaginografi okazało się że mam już sporo ognisk tej choroby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 15-12-2020, 11:54
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

Jeśli chodzi o Warszawę to z czystym sumieniem polecam przychodnię Medivita, znajdziecie ich na Mokotowie na ulicy Rejtana 15. Przyjmuje tu lekarz medycyny pracy ( i okulista w jednym), stomatolog, można też pobrać krew. Wysoki poziom obsługi i szybkie terminy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 13-05-2021, 09:42
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

znam tą przychodnię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-05-2021, 10:56
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 265
Domyślnie

Ja też bo robiłam tam badania okresowe do pracy ale najczęściej robię badania w swojej przychodni. Ostatnio nawet trochę się pogorszyła cytologia ale to pewnie przez hpv, zaczełam stosować papilocare i mam nadzieję że po kuracji będzie już ok
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-05-2021, 12:06
zygfryda52 zygfryda52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 57
Domyślnie

Nie trzeba wychodzić z domu aby spotkać się z lekarzem. Można zamówić wizytę domową - także u specjalistów. Na stronie https://lekarze-krakow.com.pl/wizyty-domowe/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Uważam, że jest to bardzo wygodna możliwość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 05-12-2021, 17:44
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Ja w Warszawie polecam też klinikę MULTIMED. Jeśli chodzi o usg takie typowo kobiece czyli piersi, ginekologiczne, to zawsze wykonuję tylko tu. Jednocześnie można tam skonsultować wyniki z lekarzem specjalistą. Mają bardzo ofertę badań usg oraz rezonansu. 10/10
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 15-12-2021, 17:39
Strelka Strelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 154
Domyślnie

Z lekarzami jest różnie, szczególnie ze specjalistami. Najgorzej to dostać się na szybki termin na NFZ, graniczy to nie raz z cudem. Dlatego też zastanawiam się czy pakiety opieki medycznej do wykupienia na abonament, albo i od razu ze składką roczną to dobra opcja. Tak Polmed gwarantuje dostęp do wielu lekarzy, też i specjalistów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-12-2021, 19:49
dwilderman's Avatar
dwilderman dwilderman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Witam, czy ktoś z Was będąc dorosłym wciąż doświadcza polucji? Od niedawna zaczął towarzyszyć mi ten problem i zastanawiam się czy w moim wieku jest to normalne. Co prawda przeczytałem na tej stronie https://wylecz.to/seks/polucja/ że nie mam powodów do obaw, ale mimo wszystko zastanawiam się, czy powinienem odwiedzić specjalistę. Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-04-2022, 19:56
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ostatnio sporo szukam dobrych specjalistów w różnych centrach medycznych. Dzięki temu znalazłam dla córki rewelacyjnego kardiologa Swarzędz który przeprowadził szereg bardzo dokładnych badań, żeby zbadać na czym polega problem. Jestem bardzo zadowolona, jak dobre mają tam podejście do pacjenta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 09-05-2022, 09:21
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Natomiast ja też ostatnio słyszałam, że bardzo dobre ma być centrum medyczne CMP. Tam możliwa jest konsultacja chirurgiczna, ginekologiczna, alergologa - praktycznie z najróżniejszymi specjalistami. Także według mnie warto byłoby się do nich zapisać. Tym bardziej, że mają sprawdzonych lekarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.