kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-11-2014, 09:28
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Moim zdaniem dwa czynniki odgrywają najważniejszą rolę:
odpowiednia dieta
oraz ruch
Trzeba się zebrać w sobie i wykonywać ćwiczenia, zapisać się na siłownię a nie na przykład narzekać,że stosowana przez nas dieta nie ma żadnego działania.
Tutaj:
http://gastryczne.pl/artykuly/diety-...jace-dzialaja/ - możecie znaleźć artykuł, dzięki któremu dowiecie się z jakiego powodu diety odchudzające nie mają dobrego działania. Czasami tylko nam się wydaje,że jemy mało. A tak naprawdę pochłaniamy wiele kalorycznych rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-11-2014, 11:20
MAXX Mężczyzna MAXX is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 1
Domyślnie

Na odchudzanie polecam ocet jabłkowy, ja piję taki ocet jabłkowy Bio dobry też jest ten z Rossmana, pijemy 3 razy dziennie po jednej szklance wody z dwoma łyżkami octu, działa cuda, przez 1,5 miesiąca picia, plus dieta 1600 kalorii i w pasie 10cm mniej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 25-11-2014, 23:16
ExtraPierre75 ExtraPierre75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 12
Arrow

A moim zdaniem najbezpieczniejszą wersją odchudzania nie są żadne skomplikowane diety, ale zmniejszenie ilości posiłków (3 główne i 2 przekąski), unikanie fast foodów i wysiłek fizyczny. I cała filozofia

Mój blog to kopalnia wiedzy na wiele tematów - http://kuchniaa.blog.se/. Sprawdź go.

Ostatnio edytowane przez ExtraPierre75 : 24-06-2015 o 12:52.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 05-01-2015, 15:50
LiaKrk73 LiaKrk73 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

Tak właśnie popieram jak na górze. Wystarczy unikać tych zapiekanek, frytek i innych burgerów bo jak wiadomo nie od dzisiaj jest to śmieciowe jedzenie, które nie ma wartości odżywczych. W to miejsce dać jakaś przekąskę może to być np jakieś jabłko czy banan.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-01-2015, 17:15
ALAINA1952 ALAINA1952 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 10
Domyślnie

Zgadzam się w pełni ograniczyć fast foody i to będzie wielki sukces. Warto też nie pić jakiś napojów gazowanych typu coca cola czy też jakieś sprite lub fanty. Najlepiej chyba moim zdaniem jest pić herbatkę z cytryną. To od razu gasi pragnienie nawet w lecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-01-2015, 08:05
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Cytat:
Napisał ExtraPierre75
A moim zdaniem najbezpieczniejszą wersją odchudzania nie są żadne skomplikowane diety, ale zmniejszenie ilości posiłków (3 główne i 2 przekąski), unikanie fast foodów i wysiłek fizyczny. I cała filozofia

Tu się muszę zgodzić. Warto byłoby się jeszcze udać do dietetyka z Akademia Dietetyki, który mógłby nam jeszcze zwrócić uwagę na to jakie błędy żywieniowe popełniamy. Moim sposobem na odchudzanie jest również szukanie zdrowszych wersji produktów, które spożywam na co dzień, czyli np. kasza jaglana zamiast kuskus czy ryż czerwony zamiast białego, makaron pełnoziarnisty etc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 26-03-2015, 19:44
cattwomen cattwomen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 11
Domyślnie

Zdecydowanie nawet takie drobne detale mają po prostu wielkie znaczenie i trzeba akurat sobie z tego zdawać sprawę. Ja, żebym się szybko odchudziło ojj śmiesznie to brzmi..Żebym szybko schudła wyrzuciłam z mojego jadłospisu akurat taką żywność śmieciową jak właśnie fast foody czy też nawet taką colę co ma masakrycznie dużo cukru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-03-2015, 23:25
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Tak żywność i cukry trzeba rzeczywiście wyeliminować z jadłospisu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 13-04-2015, 20:50
klubra klubra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 22
Domyślnie

Skuteczne odchudzanie to przede wszystkim ruch. A czy ktoś korzystał wcześniej z systemu do wykonywania badań wysiłkowych https://kredos.pl/systemy-wysilkowe/...l-specyfikacja ? Myślę, że warto wcześniej zbadać swoje zdrowie, zanim podejmiemy radykalne zmiany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 15-04-2015, 21:38
yolka yolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Wydaje mi się, że przy odchudzaniu najważniejszy jest zdrowy rozsądek. Oczywiscie, osoby, które mają do tego wskazania - czyli na przykład problemy ze zdrowiem powinny skonsultować się z lekarzem rodzinnym lub dietetykiem, ale nie uważam, zeby było to konieczne w przypadku osób zdrowych, ale może to przyspieszyć efekty...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.