kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-03-2022, 11:00
syla90 syla90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 6
Domyślnie Fotelik rowerowy

Możecie polecić na prawdę bezpieczny, dobre wykonany i wygodny fotelik rowerowy? Wiosna już się zaczyna, a nasza córeczka jest już na tyle duża, że możemy rozpocząć wspólne wycieczki rowerowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-06-2023, 14:00
bertram's Avatar
bertram bertram is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2023
Miasto: Gdańsk
Posty: 4
Domyślnie

Przez to, że zaczyna się okres wakacyjny to również chciałabym zakupić jakiś fotelik na rower. Do tej pory nigdy nie jeździłam na wycieczki rowerowe ze swoim synkiem, więc chciałabym zakupić fotelik, który zapewni mu bezpieczeństwo podczas jazdy. Zainteresowałam się tym tematem i natrafiłam na artykuł poradnikowy, w którym znajdują się rady na temat tego, jak taki fotelik rowerowy wybrać - https://portal.bikeworld.pl/artykul/...dziecka_wybrac. Z niego dowiedziałam się, że ważnym kryterium zakupu powinno być, czy produkt spełnia europejskie normy bezpieczeństwa! Warto również zwrócić uwagę na to, czy dany fotelik ma punktowe pasy bezpieczeństwa i jego stopień zabudowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-01-2024, 13:26
Nusiek11 Nusiek11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 194
Domyślnie

Moja córka jest już za duża i za ciężka do wożenia w foteliku, dlatego na ten rok chcę kupić dla niej rower z dodatkowymi kółkami. Mam już swojego faworyta - znalazłam go w ofercie firmy PUKY. W tym przypadku mam pewność, że jakość będzie zadowalająca i pozwoli na długoletnie użytkowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.