kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 31-01-2021, 20:02
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

Co do kwestia nawożenia gleby to bardzo dobrze sprawdza się aktywny hydrat wapnia . Znajomy w temacie siedzi i mówi że ten produkt zdaje egzamin. Powstaje w bardzo nowoczesnym procesie przetwarzania odpadów biologicznych, dlatego jest tak dobry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 16-02-2021, 13:44
alejandrin.larkin's Avatar
alejandrin.larkin alejandrin.larkin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 3
Domyślnie

Jaki wilgotnościomierz do zboża kupić? Pomiar wilgotności zboża jest konieczny w celu dokonania oceny jego jakości oraz przeprowadzenia wyceny. Końcowy pomiar prowadzi się w skupie lub elewatorze, ale ze względów praktycznych często opłaca się samodzielnie dokonywać pomiarów. W tym celu trzeba dysponować odpowiednim miernikiem wilgotności, a te mają dość specyficzną budowę – o ile pomiar wilgotności powietrza jest dość prosty, to już pomiar wilgotności ziaren zboża wymaga zastosowania dość złożonych systemów pomiarowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 16-02-2021, 16:03
krystian3332 Mężczyzna krystian3332 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 5
Domyślnie

Rolnictwem w tym kraju zajmuje się bardzo dużo osób. W tym kraju warto zająć się rolnictwem.
__________________
legalizacja dokumentów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 22-02-2021, 11:41
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Ja szukasz takiego pożywienia, to raczej musisz omijać markety. Tam raczej mało jest żywności eko. Do gotowania lub sałatek możesz wybrać np. olej rzepakowy, o którym sporo dowiecie się ze stronki olejrzepakowy.com olej słonecznikowy czy rzepakowy - sprawdźcie sami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 24-02-2021, 12:07
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Jeżeli szukasz sprawdzonej hurtowni rolniczej, to na pewno zainteresują Cię oni https://www.sklepagri.pl mają sporo rzeczy u siebie, od narzędzi po witaminy i pasze dla zwierząt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 25-02-2021, 11:38
Kamciaks Kamciaks is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 67
Domyślnie

Bycie rolnikiem (w moim przypadku rolniczką ) to ciężki kawałek chleba, ale opłacalny i dający satysfakcję warto próbować swoich sił jeżeli czuje się do tego powołanie tym bardziej, że jest mnóstwo firm, które pomogą w sprawnym prowadzeniu bisnesu. Agrohandel np. świadczy komplesksowe usługi rolnicze , nie raz nam pomogli i zawsze jestem zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 28-02-2021, 19:06
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

A skąd bierzecie zaopatrzenie rolnicze? Ja znam sklep https://sobianek.pl/. Mają bardzo fajną ofertę, a przy większych zakupach, hurtowych można się załapać na ciekawe ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 19-03-2021, 09:38
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

A czy ktoś z was musiał wdrażać u siebie systemy minimalizujące uciążliwości zapachowe? Mój wujek prowadzi chlewnię i ostatnio prosił mnie żebym poszukała na ten temat informacji. W sumie nic ciekawego nie znalazłam, poza namiarami na firmę, która się tą tematyka zajmuje. Firma sie nazywa Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ i z opisu wynika, że mają duże doświadczenie w tego typu systemach, a także w szeroko pojętych zagadnieniach ochrony środowiska. Czy ktoś z was korzystał z ich usług?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 24-03-2021, 09:08
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Generalnie rolnictwo to bardzo złożony temat. Ważny jest sprzęt, zaopatrzenie, ale też spora wiedza np. o ochronie upraw. Zerknijcie sobie tutaj http://ubg21.com/jak-zapobiegac-wyst...-twardzikowej/. Jest to przydatny artykuł o ochronie upraw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 20-05-2021, 14:52
dertom122 dertom122 is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 494
Domyślnie

Warto również zapoznać się z budowa kurnika przepisy w https://www.gaj-stal.com/jak-zbudowa...-kosztuje.html . Mój mąż właśnie przed budową kurnika wzorował się na tym artykule

Ostatnio edytowane przez dertom122 : 21-05-2021 o 10:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.