kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 02-02-2021, 10:21
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

Włosy wypadają z różnych powodów. Często są to niedobory i oczywiście można wtedy brać suplementy. Ale jednak nic nie zastąpi zdrowej i zbilansowanej diety. Ale włosy też mogą być słabe przez złą pielęgnację. Na Facebooku ostatnio dużo osób poleca Delpos jako kuracje na mocne i silne włosy. Może ktoś to stosuje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 03-02-2021, 07:51
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

jak macie problem z włosami to ja wam mogę powiedzieć tylko tyle ze fajnie wcierki pomagają Ja kupiłam sobie super produkty na http://cosmoshop.pl jakośc genialna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 08-02-2021, 22:51
Zdzisia Zdzisia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amelka123
Najlepiej skonsultować to z lekarzem. Przyczyn może być wiele,, niestety forum tego nie rozwiąże. Natomiast w międzyczasie polecam kurację kofeinową, wzmacnia włosy, dodaje im "sił i energii". Ale lekarz - koniecznie.
Co masz na myślisz poprzez kurację kofeinową?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 15-02-2021, 21:53
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Powinniście zwrócić też uwagę na to, w jaki sposób wygląda Wasza dieta. Niestety, ale jeśli nie dostarczacie do organizmu odpowiedniej ilości witamin, to włosy mogą być osłabione. Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://drturowski.pl/pl/blog/wplyw-diety-na-wlosy/ i dowiedzieć się, co warto jeść, by poczuć się i wyglądać lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 16-02-2021, 20:57
Amelka123 Amelka123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 17
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zdzisia
Co masz na myślisz poprzez kurację kofeinową?

Np. jest taka seria Bione Cosmetics Keratin Kofein. Albo Curapil ma odżywkę z kofeiną, niby napisane, że dla panów,a le ja używam :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 18-02-2021, 13:40
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 488
Domyślnie

Hej. Na pewno niejedna z Was marzy o długich i gęstych włosach. Niestety nie zawsze geny nam na to pozwalają. Na szczęście są suplementy, które świetnie radzą sobie z zagęszczeniem włosów. Słyszałyście np. o Jelly Bear Hair Z tego co się dowiedziałam, to występują w postaci żelek i są bardzo smaczne. Co więcej, wszystkie są przygotowane w taki sposób, aby ludzki organizm mógł przyswoić jak najwięcej z nich. Dajcie znać, czy korzystacie może z nich

Ostatnio edytowane przez drakarcys123 : 08-03-2021 o 15:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 25-02-2021, 11:43
Kajka123 Kajka123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amelka123
Np. jest taka seria Bione Cosmetics Keratin Kofein. Albo Curapil ma odżywkę z kofeiną, niby napisane, że dla panów,a le ja używam :P
Też słyszałam, ze kofeina jest dobra na włosy. Próbowałam robić takie domow płukanki, ale dużo z tym zachodu i potem sprząrzątania.. Chętnie wypróbuję te kofeinowe kosemtyki - gdzie je mogę znaleźć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 28-02-2021, 21:13
Zdzisia Zdzisia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kajka123
Też słyszałam, ze kofeina jest dobra na włosy. Próbowałam robić takie domow płukanki, ale dużo z tym zachodu i potem sprząrzątania.. Chętnie wypróbuję te kofeinowe kosemtyki - gdzie je mogę znaleźć?
Bione Cosmetics ma całą serię z kofeiną, można znaleźć na Notino.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 06-03-2021, 20:34
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

ja bym proponowała wybrać się do sklepu z perukami https://peruki-sklep.pl/peruki-radom i przymierzyć kilka modeli. zobaczysz jak będziesz wyglądać i czy ci to pasuje. to jest świetne rozwiązanie dla kobiet ktore borykają się z wypadającymi włosami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 24-07-2021, 18:06
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

U mnie pojawił się problem z wypadaniem włosów i po przetestowaniu wielu różnych środków trafiłam w końcu na płyn Neoptide Ducray, który pozwolił odżywić i wzmocnić moje włosy bezpośrednio od cebulek włosów. Fajnym uzupełnieniem kuracji tym płynem jest szampon Anaphase+, który przygotowuje skórę głowy na to, aby przenikały do niej składniki aktywne tego płynu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.