kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-04-2015, 12:36
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie Problem z ustami w środku

Problem z ustami w środku - jakies dziwne drapanie i jakby wyprsyki, nie wiecie co to może być?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-04-2015, 16:49
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

A to zależy, wiesz, różne mogą być przyczyny takich rzeczy, może to byc np zapalenie jamy ustnej leczenie u dorosłych - sprawdź tutaj i poczytaj czy pasuje do Ciebie, albo np. zwykłe problemy grzybiczne, które czasem z różnych powodów sie pojawiają.
Jak w sieci nie znajdziesz 100% pewnej odpowiedzi, to najlepiej pójdź z tym pytaniem do lekarza, to najlepiej odpowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-04-2015, 15:29
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

A czy dodatkowo nie boli Cię gardło?
Bo czasem właśnie tak zaczyna się ostre zapalenie gardła, także warto być czujnym.
Sięgnij po tabletki na ból gardła. Odkażają całą jamę ustną, więc na pewno nie zaszkodzą.
A jeśli się to powtarza albo długo utrzymuje, na wszelki wypadek skonsultuj się z lekarzem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-04-2015, 20:51
katuska katuska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 8
Domyślnie

Zależy, co jest przyczyną. Mnie tak drapało chyba z miesiąc, nic nie pomagało. Jedna wizyta u dobrego lekarza i... przepisał leki na alergię. I dopiero to pomogło. Czasami właśnie drapanie w gardle może byc oznaką alergii i żadne płukanie nie pomoże. To może być alergia pokarmowa, nie zauważyłaś, że to się robi po zjedzeniu czegoś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-04-2015, 12:41
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 998
Domyślnie

Myślisz, że to alergia? Ja właśnie czytam stronkę dla alergików, ale nie znalazłam tam nic podobnego. Swoją drogą nie wiedziałam jak np. Anafilaksja może bć tragiczna w skutkach. Fajną stronką dla alergików jest http://www.odetchnijspokojnie.pl/anafilaksja/ na której to wypowiadają się tylko i wyłącznie specjaliście w tej tematyce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.