kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-12-2017, 21:38
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie Szkoła

Szukacie idealnej szkoły dla swojego dziecka? Gdzie chcecie je posłać? Wielu rodziców teraz decyduje się na wybór niepublicznej szkoły. Jeśli wy też byście takiej szukali to dobra jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa im Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie na Wilanowie. Mają tam świetnych nauczycieli. Posyłacie dzieci do takiej szkoły?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-01-2018, 20:41
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

My też posłaliśmy syna do prywatnej podstawówki, zdecydowaliśmy się na jedną z ciekawszych ofert jakie znalezliśmy, w Te Vizji na Ochocie. Szkoła z tradycjami i jak na mojego oko z dość nietypowym podejściem do tematu. Poza tym, że stawiają na dobre wykształcenie ( wysoki poziom nauki i nowoczesne metody dydaktyczne ) to starają się od najmłodszych lat ,,wpajać" dzieciom najważniejsze wartości, którymi warto kierować się w życiu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-07-2018, 17:05
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

u mnie córka chodzi do szkoły publicznej, ale nie naszej rejonowej. wozimy ją do sąsiedniej miejscowości - przyczyna? tam jest świetlica do 17, a u nas nie ma w ogóle!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-07-2018, 13:36
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Cytat:
Napisał ada_90
Szukacie idealnej szkoły dla swojego dziecka? Gdzie chcecie je posłać? Wielu rodziców teraz decyduje się na wybór niepublicznej szkoły. Jeśli wy też byście takiej szukali to dobra jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa im Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie na Wilanowie. Mają tam świetnych nauczycieli. Posyłacie dzieci do takiej szkoły?

Też zdecydowałam się własnie na tę szkołę dla dzieci. U nas na Wilanowie to najlepsza ze szkół. Dzieci czują się tam dobrze, a poziom jest naprawdę zadowalający.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-08-2018, 09:23
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Jeśli chodzi o szkoły dla dzieci to moim zdaniem najlepsze są takie szkoły http://szkola-debrzno.pl/ , które dają dziecku możliwość rozwoju. Rożne koła zainteresowań i zajęcia pozalekcyjne to coś co powinno znaleźć się w programie każdej szkoły według mnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-08-2018, 23:24
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

kochane, skoro jesteśmy przy temacie szkoły to jak z wyprawką? gdzie ją kompletujecie? możecie polecić jakieś tanie sklepy? ja z mojej strony mogę zostawić namiar na niedrogą księgarnię z podręcznikami https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html , z kodem jeszcze można o parę procent obniżyć cenę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-08-2018, 13:02
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Kolejną ważną kwestią, o której warto pamiętać jest ubezpieczenie dziecka. Ja na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-nnw znalazłam artykuł z cennymi uwagami, które mogą okazać się bardzo pomocne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-08-2018, 13:45
darek332 Mężczyzna darek332 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1
Domyślnie

Moja córka chodzi do szkoły policealnej i tam od informatyka dowiedziała się o firmie http://www.webstart.com.pl która zakłada sklepy internetowe. Słyszał ktoś z was o tej firmie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-09-2018, 17:59
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

ehh ta nauka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-09-2018, 17:59
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

ehhh ta nauka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.