kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 25-01-2018, 16:30
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

W przypadku firm myślę, że znacznie bezpieczniejszym wyjściem są kredyty w bankach. To jest sprawdzony i pewny sposób na uzyskanie gotówki. W ten sposób masz jasno określone warunki kredytowe, doradca oblicza na jaki kredyt możesz sobie pozwolić i jak będzie wyglądała spłata kredytu. Będziesz wiedział od razu ile gotówki dostaniesz, a ile będziesz musiał spłacić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 09-03-2018, 20:28
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Niestety, banki wyjątkowo niechętnie podchodzą do tematu kredytów dla firm. Większość z nich nie chce udzielać kredytów przedsiębiorcom. Na szczęście zawsze istnieje możliwość zaciągnięcia pożyczki prywatnej, która również jest nisko oprocentowana i której spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat. Jednym z portali, który pośredniczy pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami jest https://concash.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-03-2018, 13:07
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Jeśli nie uda Ci się załatwić wszystkich formalności w banku, to możesz spróbować zdecydować się na pożyczkę online. Zależy, jaka kwota Cię interesuje. Wejdź sobie na stronę https://finai.pl/odbierz-720pln/ i sprawdź potrzebne informacje, jeśli się zdecydujesz to masz szansę na odebranie 720 złotych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 19-03-2018, 11:44
veronea veronea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 199
Domyślnie

Przedsiębiorcy bardzo często korzystają z leasingu i nie ma co się dziwić. Z tego, co wiem jest to o wiele bardziej komfortowe i bezpieczne rozwiązanie niż kredyt. Leasing nawet do 50 tys można uzyskać na stronie https://kredytok.pl/leasingok/. Gdyby ktoś potrzebował doposażyć swoją firmę, to chyba najlepsze rozwiązanie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-04-2018, 21:55
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 265
Domyślnie

Szef firmy która szuka pożyczek w parabankach albo zjadł za dużo albo wypił za mało. Kazda firma ma konto w banku i tam powinna szukać pieniędzy choć warto też szukać w innych bankach. W banku Raiffeisen można dostać kredyt obrotowy bez zabezpieczeń. Nie trzeba żadnje hipoteki i zastawów bo gwarancję daje GBK
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-04-2018, 14:43
szymon230194's Avatar
szymon230194 Mężczyzna szymon230194 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 5
Domyślnie

A co sądzicie na temat tego typu rankingów kredytowych www.lowcakredytow.pl ? Czy uważcie, że warto się nimi sugerować? Z góry wielkie dzięki za porady
__________________
Z dobrem jest tak samo jak ze złem. Nie jest tym, czym jest... Jest tym, co z nim robimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 16-04-2018, 20:28
jackwelss39 Mężczyzna jackwelss39 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 60
Domyślnie

Często firmy potrzebują wsparcia finansowego i to nie tylko na start. Ja prowadzę już moją firmę 5 lat i teraz również potrzebowałbym całkiem sporej pozyczki. Nie udało mi się dostać dofinansowania na sprzęt więc chce wziąć kredyt. Teraz interesują mnie kredyt123 opinie bo znajomy polecał mi tą firmę jeżeli chodzi właśnie o pożyczki dla firm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 17-04-2018, 09:27
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Firma

Ja również od kilku lat prowadzę w Polsce działalność, więc co nieco orientuję się, co w trawie piszczy. Przede wszystkim jestem takiego zdania, że warto pozostawać przy regularnym inwestowaniu w firmę, w jej rozwój. W dzisiejszych czasach, kto nie inwestuje w rozwój , ten praktycznie wypada z obiegu. Dlatego ja wychodzę z założenia, że warto czasem skorzystać z z kredytu, ale tylko w poważnej inwestycji. Ostatnio na przykład za pieniądze z kredytu udało się wyremontować pomieszczenia i dokupić sejf - https://www.saffort.pl/sejfy-na-klucze. Tyle na razie ode mnie, trzymam kciuki za przyszłe bizneswoman
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 06-06-2018, 10:09
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Bardzo ciekawą ofertę takich firmowych pożyczek posiada też firma Kredyt123. Korzystałam już kilka razy ( pożyczki dla kientów indywidualnych ) i śmiało polecam. Dogodne warunki, przejrzysta i uczciwa umowa. Doradcy dbaja o dobry kontakt z klientem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 29-06-2018, 13:49
jolcia jolcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 40
Domyślnie

Warto skorzystać z pomocy doradców kredytowych w https://www.habza.com.pl/kredyty-dla...onsolidacyjny/
po szczegółowym zapoznaniu się z potrzebami klienta przestsawiają kilka ofert i pomagają w wyborze tej najlepszej. Można również liczyć na pomoc w dopełnianiu formalności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.