kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-07-2015, 16:16
waleriuszo waleriuszo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie zepsuty laptop...

Witam, czy są tu może informatycy? Albo dziewczyny, które mają chłopaków informatyków, znających się na rzeczy? Zepsuł mi się laptop. Model Samsung, ma już z 10 lat i nie wiem, nie chce się włączyć, wyskakuje jakiś błąd... Czy wie ktoś z was, czy taka naprawa laptopa się opłaca, takiego starego? Czy dostane gdzieś ewentualnie do niego części, które się zepsuły? Nie mam się kogo poradzić w tym temacie w moim otoczeniu, niestety... Zaniosłabym do komputerowca, ale boje się, że mnie naciągnie, wiecie, jak to jest...((
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-07-2015, 10:06
Oliwa Oliwa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witaj, jestem pod wrażeniem, że 10 letni laptop nadal sprawnie funkcjonował. Moim zdaniem bez sensu jest naprawianie tego sprzętu. Części wyniosą znacznie więcej, niż kupno nowego laptopa. Jak kupisz nowy, to pochodzi ładnych kilka lat. Mój ostatni laptop wytrzymał tylko 3 lata. Teraz nowe laptopy wcale nie są takie drogie, poszukaj coś sobie na spokojnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-07-2015, 08:25
alicja91 alicja91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Niestety trudno ci cokolwiek poradzić w tym temacie nie widząc komputera ... przyczyn tego że nie chce się włączyć może być więcej, to że piszesz że komputer nie chce się włączyć to nic nam nie mówi. Najlepiej podejdź po prostu do jakiegoś serwisu w swoim mieście i tam dowiesz się czy warto go jeszcze naprawiać czy lepiej rozejrzeć się za czymś nowym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-07-2015, 01:04
Dersława Dersława is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Przyczyn może być cała masa...zwłaszcza przy tak leciwym sprzęcie
Sugeruję podejść do miejscowego "speca"...o ile nie liczy sobie za sprawdzenie sprzętu...i dowiedzieć się co się stało, a później poszperać w sieci i porównać ceny.
Ewentualnie kup nowy...teraz laptopa możesz mieć nowego z gwarancją za śmieszne pieniądze...marketowego, ale jakiś czas podziała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-07-2015, 16:16
Kinia96 Kinia96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

A może to jakaś taka mniejsza usterka? Może wystarczy wyczyścić laptopa, przegrać system? Nie ma co panikować i mówić, że od razu laptop do wyrzucenia. oddaj go do jakiejś firmy zajmującej się naprawą - niech go sprawdzą. zwłaszcza, że o jeden z lepszych modeli - te nowe laptopy z pewnością już tyle nie wytrzymają co ten twój. Warto go naprawić i korzystać dalej. Zobacz sobie na tą stronkę http://www.czescisamsung.pl/ i może tam wyślij zapytanie, mają tam super expertów:-)

Ostatnio edytowane przez Kinia96 : 28-07-2015 o 12:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-07-2015, 12:34
waleriuszo waleriuszo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kinia96
A może to jakaś taka mniejsza usterka? Może wystarczy wyczyścić laptopa, przegrać system? Nie ma co panikować i mówić, że od razu laptop do wyrzucenia. oddaj go do jakiejś firmy zajmującej się naprawą - niech go sprawdzą. zwłaszcza, że o jeden z lepszych modeli - te nowe laptopy z pewnością już tyle nie wytrzymają co ten twój. Warto go naprawić i korzystać dalej

Trzymam się Twojej wypowiedzi jak tonący brzytwy:-) to prawda, długo mój dziadek wytrzymał:-) zadbany był, szanowany, to i długo wytrzymał:-) może faktycznie warto go wyczyścić, bo, jeśli mam szczerze napisać, to czyszczony chyba nie był nigdy...((( może zanieść do informatyka i poprosić i diagnozę, a część w necie samodzielnie zamówić...? Może takie opcji spróbować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-07-2015, 08:03
Tarnpolinka Tarnpolinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie

Samsung to Samsung niestety ( tzn jeśli chodzi o laptopy , bo cała reszta jest jak najbardziej okay )... a co w nim konkretnie się zepsuło ? system poszedł ? masz laptopa na gwarancji ? bo jeśli masz to dzwoń kobieto do serwisu . Jak Ci poszedł dysk twardy to jesteś spokojnie z 500 -600 zł w plecy ( jeśli nie masz laptopa na gwarancji oczywiście , bo jeśli masz to wymienią Ci dysk za darmo)

Ostatnio edytowane przez Tarnpolinka : 17-07-2015 o 08:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-08-2015, 14:23
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

A może to coś z systemem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-08-2015, 16:09
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Samsungi to generalnie chyba nie są najlepsze laptopy. Ja bym wysłała do serwisu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-08-2015, 12:11
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

A nie lepiej od razu wziąć nowy laptop wraz z abonamentem na internet mobilny? Takie połączenia są bardzo fajne w Plusie, a mianowicie chodzi mi o te zestawy http://www.plus.pl/tablety-laptopy . Same sobie sprawdźcie, czy nie będzie Wam się opłacało. Ja ostatnio wzięłam sam abonament, bo laptop wymieniłam rok temu. Ale teraz nie narzekam na internet w ogóle. Może Wam się też przyda taki internet, zwłaszcza jak często podróżujecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.