kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-11-2018, 21:55
Tereska087 Tereska087 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 41
Domyślnie Rozwód

Witam. Chciałam się Was podpytać czy przechodziłyście może kiedyś rozwód? Chciałam sie dowiedzieć, ile mniej więcej trwa sprawa rozwodowa i czy jest mocno problematyczna? Znalazłam już prawnika, który może mnie reprezentować (www.adwokat-radom.net.pl) i niedługo wszystko się zacznie. Muszę tylko odpowiednio się do tego przygotować psychicznie żeby jakoś przez to przejść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-11-2018, 11:49
Kamila88 Kamila88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 16
Domyślnie Sprawa rozwodowa

Dokładny opis masz na stronie kancelarii BGB z Łodzi.

Sprawa Rozwodowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-11-2018, 19:43
Krasniikov Mężczyzna Krasniikov is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja miałam mieć rozwód, jednak w ostatnim momencie się z mężem pogodziłam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-11-2018, 21:24
KleoPatra KleoPatra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 15
Domyślnie

nie ma co ukrywać, ze rozwód to ciezka i mega stresujaca sprawa. Ja jestem w trakcie i serio nie życze nikomu. Tyle ile mnie to nerwów kosztuje to szokoda gadac. Moj maz ostatnio dal taki popis na rozprawie, ze myslalam ze sie spale ze wstydu. Dobrze że mam ogarnietego prawnika ktury zawsze ratuje sytuacje. Wyobrazcie sobie, ze tak sie zdenerwowalam podczas zeznań, ze ze stresu zaniemówiła. Dosłoeniw ani jedno słowo nie chciało mi przejśc przez gardlo. Sedzina sie zorientowała i zarzadzila przerwe, wiec szybko wzielam nerwomix control i doszłam do siebie. Potem juz było ok bo sie uspokoilam ale bez tabletki na nerwy chyba nie dałabym rady
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-11-2018, 21:38
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

To prawda, ze rozwód to ciezkie przezycie. Ja na szczescie tego nie przechodziłam ale moja siostra przypłaciła rozwód depresją. Niestety ni ekażdy sobei z tym radzi. Jej już były mąz urządził jej piekło i przed rozwodem i potem podczas rozwoedu jakiego nikomu nie życze. Plus taki ze miałą świetnego adwokata - mecenasa Budrewicza, który zajął się sprawą od a do z. Dziięki jego pomocy udało jej się uwolnićz tego toksycznego małzenstwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-11-2018, 14:09
buti76 buti76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 3
Domyślnie

Jeśli masz problemy to z pewnością dobry adwokat tylko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-12-2018, 11:22
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Moja znajoma za bardzo to przeżywała, ale miała wsparcie w postaci oddanego sprawie prawnika, a przy okazji i poniekąd psychologa/terapeutę dla niej. Rozwód z orzeczeniem o winie męża, podział majątku i kwestie związane z dziećmi załatwione na 3 sprawie (to szybko przy orzekaniu o winie). Mogę podpytać, okolice Trójmiasta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-01-2019, 16:50
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

Niestety ale rozwód to chyba jedna z mniej przyjemnych rzeczy, która może nas w życiu spotkać. Szczególnie, kiedy w grę wchodzi jeszcze podział majątku oraz dzieci. Wtedy sprawy mogę przybrać bardzo skomplikowany obrót. Dlatego jeśli dojdzie do takiej sytuacji, to na pewno warto od razu zadbać o wybór dobrego adwokata (np. http://adwokatwpiasecznie.pl/). Oni zajmują się tym na co dzień i wiedzą w jaki sposób postępować oraz wywalczyć to co się Wam należy. No i z pomocą adwokata cała sprawa przebiegnie znacznie szybciej, na czym chyba wszystkim zależy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-01-2019, 09:33
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

umowę podziału majątku może również sporządzić notariusz. Ja byłam u Karoliny Gajek w Kielcach w najbardziej niekorzystnych dla mnie momentach i ona pomogła mi właśnie sporządzić taką umowę, mogłam mieć pewność, ze nic nie stracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-02-2019, 23:09
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Warto zerknąć sobie na ten blog https://rozwod-i-podzial-majatku.pl i poczytać o rozwodzie za czym złożymy pozew. Można się tam sporo dowiedzieć i podjąć właściwe decyzje. Nie zawsze pomoc prawnika będzie konieczna, ale jeśli nie da się rozwieść za porozumieniem, to warto jednak wynająć adwokata, bo na sali sądowej wszystko się może zdarzyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.