kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-06-2021, 17:13
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie materace

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań wystarczy klik https://mosciccy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-06-2021, 08:04
koraliczkowa koraliczkowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 75
Domyślnie

znalazłam fajną stronę materacyk.pl i zamierzam kupić materac opinie są pozytywne że solidnie wykonany i cena dobra chyba się skuszę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-06-2021, 10:14
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 344
Domyślnie

My tez mamy od nich! dokladnie taki model https://materacyk.pl/produkt/materac...ve-dla-dzieci/ zalezy nam na jakosci snu naszego dziecka wiec wybieralismy bardzo starannie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-08-2021, 12:29
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Ja mam z sovea. Mam problemy z kręgosłupem więc szukałam czegoś na prawdę porządnego. A materace sovea są uznany jako oficjalny wyrób medyczny więc sprawa była prosta W końcu porządnie się wysypiam a to jest najważniejsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-08-2021, 13:14
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 839
Domyślnie

Przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o materace do spania to na stronie: https://www.rdc.pl/sponsorowany/wybo...obrac-materac/ znajdziecie konkretny wpis, który z pewnością ułatwi Wam wybór odpowiedniego produktu. Ja właśnie dzięki niemu bez problemu znalazłam materac dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-08-2021, 21:34
SteffAnja SteffAnja is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 82
Domyślnie

No i jaki materac wybrać? Nie jest to wcale prosty wybór muszę przyznać, szczególnie przez to, że tak dużo tych jest do wyboru. Ja orientowałam się, czytałam różne opinie i recenzje i tak najbardziej interesowały mnie materace futon. Są oparte na tradycyjnym japońskim posłaniu - bardzo wygodne i zdrowe dla kręgosłupa. Jak będziecie chcieli też taki kupić to zajrzyjcie sobie na stronkę https://futon.pl/oferta/futony/maty-shiatsu Też i po maty tatami, shiatsu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-08-2021, 12:09
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amela22
Ja mam z sovea. Mam problemy z kręgosłupem więc szukałam czegoś na prawdę porządnego. A materace sovea są uznany jako oficjalny wyrób medyczny więc sprawa była prosta W końcu porządnie się wysypiam a to jest najważniejsze

Też od nich zamawiałam i materac jest na prawdę rewelacja. Skusiłam się bo mają fajną możliwość testowania ( nawet do 60 dni) choć ja już po pierwszej nocy wiedziałam, że materac sobie zostawiam;D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-09-2021, 10:55
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Zakupiłem materac Sovea przez internet. Używam go od około pół i jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania oraz z wygody. Materac super dopasowuję się do ciała co korzystnie wpływa na jakość snu i kręgosłup, który nie boli mnie już rano Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-11-2021, 17:45
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

Ja korzystam z materacykow z materacyk.pl , wedlug mnie super materace w bardzo dobrych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.