kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-11-2014, 04:14
Olla33 Olla33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 86
Domyślnie Materac do sypialni?

Sypialnia jest miejscem odpoczynku. Miło jest obudzić się wyspanym. Sypialnia ma być zatem wygodna. Ale, aby było wygodnie, to przede wszystkim należy się wygodnie wyspać. Ot co! Dotychczas nie miałam takiej sypialni z prawdziwego zdarzenia, nad czym wiecznie ubolewałam. Teraz jednak zdecydowałam! URZĄDZAM SYPIALNIĘ! Mam już właściwie wszystko co niezbędne. Pozostało mi jednak wybrać materac do mojego nowego łóżka? Ktoś coś może doradzić? Jaki? Gdzie kupić? Za ile? Czy istnieje możliwość zakupu w systemie ratalnym?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-11-2014, 06:17
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

W Black Red White na pewno można kupić coś na raty. Sama kupowałam w systemie ratalnym meble wraz z materacem.
Tutaj:
http://www.brw.com.pl/materace/
możesz przejrzeć sobie jaki mają tam wybór. Materace w bardzo dobrych cenach . Chociaż warto byłoby zainwestować w coś porządnego bo powiedzmy sobie szczerze - w łóżku spędza się prawie 1/3 swojego życia czyli szmat czasu... Prawda?
Zdecydowałam się na średnio twardy. Sprężynowy. Tradycyjny ale jest to chyba najlepszy wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-11-2014, 23:22
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Najlepiej, żeby był twardy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-12-2014, 10:29
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

ja kupiłam lateksowy z podziałem na strefy ortopedyczne. dzieki temu materac rozoznia rozna sile nacisku poszczegolnych czesci ciala i zapewnia kregosplupowi dobre podparcie. generalnie czuc roznice, jak sie wstaje rano w mildisie maja bardzo duzy wybor
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-12-2015, 09:24
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Bardzo fajne materace są na http://visby.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-12-2015, 23:09
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Jeszcze szukam odpowiedniego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-12-2015, 14:31
Ula5's Avatar
Ula5 Ula5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 38
Domyślnie

Jeśli chodzi o wybór materaca, to jest bardzo ważna sprawa, jeszcze ważniejsza, niż wybór stelaża. Materac musi być dopasowany do indywidualnych preferencji, a jeszcze jak będą na nim spały dwie osoby, no to już jest prawdziwe zadanie bojowe. Na pewno nie sprężynowy, nawet nie wiem, czy jeszcze takie robią...Od jakości materaca zależy jakość wypoczynku i stan naszego kręgosłupa. Bonelowy, lateksowy czy z pianki wysokoelastycznej? Trudny wybór, najlepiej spytać fachowca...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-04-2016, 11:20
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Przede wszystkim taki materac musi być wygodny i starczyć nam na lata. Dlatego sądzę że nie można zbytnio oszczędzać na tym pieniędzy. Jeśli szukamy odpowiedniego materaca który łączy komfort, wygodę i cenę to polecam zajrzeć http://ravensberger-materace.pl Na pewno zapoznać się z ich ofertą a przy tym znaleźć coś najbardziej odpowiedniego dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-04-2016, 12:51
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Poszukaj na visby, mają idealne materace pod łóżka drewniane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-05-2016, 20:46
monia monia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 46
Domyślnie

na pewno odradziłabym sklep Materac dla Ciebie. Czekałam na przesyłkę od nich prawie miesiąc. Wkońcu moja cierpliwość się skończyła i kupiliśmy nasz nowy materac w Ikea
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.