kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 13-11-2018, 22:08
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Moim zdaniem warto karmić piersią, mleko ma swoje wartości odżywcze. Na pewno przyda Ci się do tego specjalny biustonosz taki jak tutaj: https://sklepciazowy.com/c/11/biusto...karmienia.html . Sprawdzi się pod wieloma względami estetycznymi i wygodny dla Ciebie i dziecka. Wiem, bo sama karmiła i wiem z czym to się wiąże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 18-11-2018, 19:19
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Ja na twoim miejscu zastanowiłabym sie nad wyborem na przykład laktatora takiego jak ten tutaj http://www.simed.pl/e-sklep/laktator...akta-electric/ Dzięki niemu karmienie będzie o wiele wygodniejsze, po za tym będziesz mogła odciągać nadmiar pokarmu dzięki czemu nie będzie Cie bolał biust.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 19-11-2018, 21:09
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Jeśli masz pokarm to oczywiście, że warto karmić. Ja za to miałam początkowo straszne problemy z bolącymi brodawkami. Pomógł mi dopiero krem z motherlove, szybko i skutecznie zaleczył rany i najważniejsze, że był bardzo bezpieczny dla dzidziusia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 19-11-2018, 23:34
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Moim zdaniem powinna to być indywidualna decyzja każdej matki. Ja zdecydowałam się na karmienie i w sumie nie żałuję Natomiast bardzo pomocny okazał się laktator, który zamówiłam sobie na https://milklab.pl/ . Przyznam, że bez niego byłoby naprawdę ciężko, bo miałam za dużo pokarmu. A to wywołuje spory ból
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 02-01-2019, 21:24
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Jeśli chodzi o kwestie związane z mlekiem modyfikowanym

Ostatnio edytowane przez sara898 : 23-01-2019 o 22:42.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 25-01-2019, 10:54
wiolaisak wiolaisak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 5
Domyślnie

to jest kwestia indywidualna, więc decyzja należy do ciebie. Na pewno tak, którą podejmiesz będzie dobra i nikt nie będzie mógł tego krytykować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 31-01-2019, 11:09
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Karmienie piersią ma bardzo dużo zalet, zarówno dla matki, jak i dla dziecka. W mleku matki jest mnóstwo ważnych składników, których nie ma w sztucznym mleku, poza tym kobiecie jest łatwiej wrócić do figury sprzed ciąży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 01-03-2019, 20:02
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Akurat w przypadku problemów z karmieniem piersią może pomóc Ci https://www.nocnaniania.com/ ponieważ mają w swojej ofercie możliwość przeprowadzenia takiego "szkolenia" przez położoną jak odpowiednio zajmować się dzieckiem od pierwszych dni czyli m.in jak odpowiednio karmić piersią, ułożyć dziecko do snu, uspokajać, dbać o pielęgnację itd. także wszystko w kategorii "Porady Laktacyjne" będziesz mogła znaleźć i jeśli Cię to oczywiście zainteresuje zamówić taką usługę. Pozdrawiam i niech maluszek dobrze rośnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 03-03-2019, 12:06
Karola11 Karola11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 186
Domyślnie

Karmienie piersią, jest chyba najlepszą możliwą opcją. Nie wszystkie kobiety mogą to jednak robić i jak widzimy w tym wątku, nie wszystkie chcą. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o żywieniu niemowląt i dzieci to koniecznie zerknijcie na stronę https://nuppi.pl/kontakt/ Nie ma niczego złego w stosowaniu mleka modyfikowanego. Jest to w dzisiejszych czasach naprawdę powszechne i szeroko stosowane rozwiązanie. Produkty te są teraz bardzo bogate we wszystkie substancje odżywcze, które zapewnią dzieciom prawidłowy wzrost i rozwój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 21-03-2019, 13:17
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Ja polecam tez blog Hafija, jest tam mnóstwo ważnych informacji na temat karmienia piersią. Oczywiście każda kobieta musi sama zdecydować i każdy wybór jest dobry, byle dziecko było najedzone
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.