kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 27-08-2018, 11:03
maunten Mężczyzna maunten is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

Korzystałem z tego typu skarpetek i dawały radę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 31-08-2018, 03:17
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 225
Domyślnie

A jednak nie wszystkie sa tak samo skuteczno, testowałam różne i epilfeet by olie jednak są najlepsze. Nie mają jakiegoś drażniącego zapachu, ani nakładanie nie jest w żaden sposób nieprzyjemne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 05-09-2018, 19:55
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Problemy ze stopami są teraz bardzo powszechne. Według mnie najważniejsze jest to, aby mieć sprawdzonego specjalistę od stóp. Ja leczę się u http://podomedicol.pl/ i jestem bardzo zadowolona Udało mi się już całkowicie wyleczyć brodawki! Teraz walczę z wrastającymi paznokciami i jest coraz to lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 12-09-2018, 10:20
mirek32091 Mężczyzna mirek32091 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 5
Domyślnie

Jak są takie problemy ze stopami to jak najszybciej trzeba udać się z tym do lekarza.
__________________
Księgarnia językowa anchor Password 2 SB+CD (podręcznik wieloletni)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 22-09-2018, 11:01
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Moim problemem prawdopodobnie jest grzybica stóp, ale jeszcze nie mogę dokładnie stwierdzić, ponieważ muszę pójść do lekarza. Sprawdzałam właśnie objawy podane na stronei http://acerin.pl/grzybica-stop-lecze...awy-przyczyny/ i niestety dużo opcji tutaj pasuje. Leczenie grzybicy nie jest jakieś bardzo uciążliwe, dlatego muszę szybko się jemu poddać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 23-09-2018, 18:06
zakosla Mężczyzna zakosla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1
Domyślnie

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!

_______________
odżywka białkowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 26-10-2018, 08:19
nataliaowczarek nataliaowczarek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 6
Domyślnie

Wiosną i latem często wstydziłam się chodzić w okrytym obuwiu, ze względu na wygląd moich pięt. Mimo że często robiłam peelingi oraz moczyłam je w wodzie, to i tak wyglądały niezadbanie oraz pękały, a to sprawiało dużo bólu. Dopiero kiedy odkryłam krem na pękające pięty to zauważyłam znaczna różnicę w wyglądzie moich stóp. Teraz są nawilżone, gładkie, a skóra jest zregenerowana. Jedynie mam problem z systematycznością, a tu ważne jest, aby raz dziennie smarować stopy kremem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 26-10-2018, 08:33
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Jaki masz problem? Nie czekaj stopy są bardzo ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 30-10-2018, 11:06
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tomson
Od jakiegoś czasu mam problem ze stopami. Zastanawiam się czy nie skorzystać z odpowiednich zabiegów . Może to jakoś by mi pomogło. Co sądzicie?
No ale jakie problemy ze stopami masz konkretnie? Bez tego ciężko jest cokolwiek poradzić, naprawdę. Czy to coś w rodzaju suchości skóry? Odcisków? Czy może kurzajki Ci wyskoczyły albo masz grzybicę paznokci? Naturalnie, teraz w ofertach gabinetów podologicznych jest tak ogromny zestaw najróżniejszych usług, że mają chyba na każdy możliwy przypadek jakąś kurację. Przekonać się o tym można choćby zaglądając do oferty takich podologów jak tych stąd: https://satin.pl/ - pełny pakiet można powiedzieć. No ale z naszej strony naprawdę ciężko jest Ci cokolwiek doradzić, jeżeli nie poznamy większej ilości szczegółów, bo różne schorzenia stóp mają tak różne przyczyny, jak i wymagają różnych form terapii. Najlepiej to chyba po prostu samodzielnie udać się do specjalisty-podologa i poprosić go o diagnozę – wtedy na pewno będziesz pewna, co dobrać na daną przypadłość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 28-11-2018, 21:32
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

Dokładnie tak jak poprzedniczka napisała, najlepiej podejść do sprawdzonego podologa, on przeprowadzi wywiad i coś zaradzi. W Warszawie rozumiem że szukasz to w takim razie polecę poradnię chorób stopyna Targówku www.poradniastopy.pl gdzie przyjmuje moja ulubiona podolog, pani Ania Ucińska. Piszę, że ulubiona ponieważ jest trzecim podologiem, u którego byłam i jedynym który ostatecznie pozbawił mnie problemu wrastających paznokci. Ci wcześniejsi to się chyba nie znali totalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.