kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-01-2015, 12:15
StefanyPol1433 StefanyPol1433 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie Wymagania urodzinowe

Witam wszystkich Mój chrześniak obchodzi w przyszłym miesiącu urodziny i jego rodzice zażyczyli sobie abym kupiła mu zabawkę dosyć kosztowną i trudną do znalezienia, przynajmniej ja nie widziałam tego w sklepach. Chodzi o to, że dzieciak uwielbia maszyny budowlane i ma już jakieś traktory itp, ale chciałby też coś większego co sam mógłby prowadzić i jeździć tym po domu i podwórku. Jestem strasznie zła, bo duży kłopot mi tym sprawili. Co myślicie o takim podejściu do sprawy z ich strony? I wiecie gdzie mogę znaleźć ten nieszczęsny pojazd?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-01-2015, 19:19
Tyrawro84 Tyrawro84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domyślnie

a ile Twój chrześniak ma lat? bo wydaje mi się, że rodzice chcą Cię trochę naciągnąć na koszta, a taka zabawka na pewno mało nie kosztuje, szczególnie jeśli chcesz żeby była troszkę bardziej nowoczesna i miała dużo opcji i się spodobała małemu, patrzyłaś już w jakiejś pobliskiej galerii ww sklepie zabawkami ? swoją drogą ja bym się nie słuchała rodziców dziecka co do rodzaju prezentu...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-01-2015, 19:32
MEGATAYLOR92 MEGATAYLOR92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

ja swojemu dziecku taką zabawkę tylko w formie samochodu na akumulatorek kupiłam no i niestety muszę przyznać, że cena to ok. 400 zł. może pogadaj z chrzestnym i razem złóżcie się na taki prezent? trochę droga i nietaktowna propozycja ze strony rodziców. no ale jak wiadomo -dzieci marzą a rodzice staraj się jak najławiej spełnić ich marzenia a wiedzą ze Ty nie odmówisz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-01-2015, 20:39
IDORTHA2117 IDORTHA2117 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

który rodzic zmusza chętnych do zakupu tak drogich zabawek? może jak tak bardzo chcą aby ich dziecko miało taki samochodzik to powinni się dołożyć do prezentu? w dzisiejszych czasach mało kogo stać zeby tak drogie rpezenty robić. może rozejrzyjcie się za czymś używanym na allegro? chyba dzieci nie niszczą takich rzeczy a pewnie cena o połowę niższa niż w sklepie

Możesz również pójść swoją drogą i sprawić mu cały zestaw oryginalnych maszyn budowlanych http://www.serwis-kop.pl/kategoria/c...gadzety/modele. Każda z nich kosztuje około 30zł, więc cały komplet nie dużo Cię tak po kieszeni, a świadomość firmowej zabawki na pewno będzie dla dzieciaka dużą satysfakcją.

Ostatnio edytowane przez IDORTHA2117 : 07-01-2015 o 13:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-01-2015, 21:56
Marylin85 Marylin85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

Ja bym się nie zgodziła na zrobienie takiego prezentu. Ja rozumiem, że to chrześniak, który ma urodziny, ale bez przesady. Myślałaś nad złożeniem się na prezent z chrzestnym lub samymi rodzicami? Na Twoim miejscu pochodziłabym po sklepach z zabawkami i zorientowała się, ile takie coś w ogóle kosztuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-01-2015, 14:27
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Zależy kto i na co może sobie pozwolić. Dla jednych to sporo kasy, inny w ogóle nie odczują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-11-2015, 22:04
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Dla mnie jest to chore podejście, że ktoś narzuca Ci prezent z góry owszem można coś zasugerować, ale nie narzucić. Po pierwsze każdy ma prawo decydować o tym co kupuje, a po drugie nikt Cię nawet nie zapytał jakie masz możliwości finansowe jeżeli chodzi o zakup prezentu. Uważam, że najlepiej jak kupisz coś od siebie co uważasz za słuszne. Jżeli nie wiesz co zajrzyj tu https://jakiprezent.pl/ mają sporo fajnych rzeczy. A rodzice dziecka jak się obrażą- mówi się trudno nie mają prawa żądać od Ciebie, że kupisz coś co oni chcą dla dziecka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.