kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-01-2016, 19:26
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie uciążliwe kurzajki

Witam,

Moim problemem jest popularna brodawka kurzajka , chodzi o to, że mam ich sporo od zawsze. Oczywiście na rynku jest już wiele sposobó by się ich na dobre pozbyć, jednak niektórzy twierdzą, że jest to tylko fanaberia, kwestia estetyki, i że wcale nie trzeba ich usuwać, tym bardziej, że na pewno pojawią się nowe. Zatem sama już nie wiem czy to ma sens by się za nie brać, czy też lepiej sobie odpuścić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-01-2016, 14:40
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Kurzajki najlepiej jest zamrażać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-08-2016, 05:58
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Nie odpuszczaj, bo jeszcze bardziej się rozprzestrzenią. Może zdecyduj się na laserowe usuwanie kurzajek. Słyszałam, że to skuteczny zabieg. Tylko kup sobie http://www.zenn.pl/ Jest to krem znieczulający. Stosuje się go przed zabiegiem. Świetnie niweluje odczuwanie bólu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-12-2016, 13:39
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Na Twoim miejscu umówiłabym się na usuwanie kurzajek do http://alestopa.pl/usuwanie-kurzajek-odciskow/ Usuwają tez odciski, mają świetny sprzęt i specjalistów. Sama chyba się tam wybiorę z odciskami. Kurzajek nigdy nie miałam ale słyszałam jakie są uciążliwe i szczerze współczuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-01-2017, 16:01
Róża_689 Róża_689 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 92
Domyślnie

Kurzajki można zamrozić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-02-2017, 21:53
Anna.Panna Anna.Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 36
Domyślnie

kurzajek nie można lekceważyć, wiele osób mówi że to fanaberia ale z własnego doświadczenia wiem że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Gdy ze swoimi byłam w gabinecie satin dokładnie mi wszystko wytłumaczyli co i dlaczego. Wolę uwierzyć lekarzom niż znawcom z internetu, więc jeśli masz podobny problem to go nie lekceważ tylko sięgnij opinii specjalisty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-06-2017, 19:56
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

@Anna.Panna widzę w temacie też właśnie jestem po zabiegu w gabinecie Satin. Raz dwa i po problemie. Nie czekałam długo z decyzją po tym jak widziałam jak kurzajka urosła mojej mamie na stopie. Nie mogła nosić szpilek... a chyba najgorsze co może być to usuwanie kurzajek domowymi sposobami. Dla mnie to kompletnie nie ma sensu - przeciez on e wrócą prędzej czy później ;/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-07-2017, 16:10
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie ...

Ja dopiero ide do podologa Pani Oli Kask na ursynów bo chyba też mam kurzajke na stopie i jest tragedia. Ból nie do opisania przy chodzeniu tym bardziej, że uwielbiam nosic szpilki a teraz nie mogę Juz raz pan doktor mi pomógł jak nie poradziłam sobie sama z odciskami na stopie więc i tym razem pewnie od razu będzie wiedział co robic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-07-2021, 08:42
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Apropo skutecznego leczenia kurzajek, to ja wymrażałam je u dermatologa, żadnych preparatów aptecznych nie używałam. Byłam w sumie 2 razy na krioterapii, w warszawskiej klinice Demeter. Według mnie to najlepszy zabieg, nic mnie nie bolało, a i teraz mam spokój z brodawkami wirusowymi. Zgłoś się więc do lekarza, na własną rękę nie działaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-07-2021, 08:08
matylda91 matylda91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 324
Domyślnie

Na kurzajki niektóre, to jedynie skutkuje zabieg, np wymrażanie. Ale możesz sobie spróbować takiego preparatu jak brodacid, też jest bardzo fajny i skuteczny. Mi bardzo pomógł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.