kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 19-02-2015, 11:51
Julia88 Julia88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Mój mąż pomaga mi jak tylko może Kiedy gotuję pyta czy w czymś mi pomóc (zawsze kroi cebulę ), wynosi śmieci, odkurza, czasem umyje podłogi, robi zakupy i oczywiście jest moją złotą rączką - naprawia wszystko, co ja zepsuję, haha postanowiliśmy, że dzielimy się obowiązkami i to w naszym związku jak na razie sprawdza się super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 11-03-2015, 20:10
pejjpers pejjpers is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja z moim mężem też się właśnie dzielimy obowiązkami czyli u nas jest tak - w 1 tydzień on wszystko sprząta odkurza, wynosi śmieci, robi obiad, myje po obiedzie a później jak jego tydzień się skończy to właśnie ja to wszystko robię i tak na zmianę - myślę, że uczciwy układ
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 26-03-2015, 10:07
karply karply is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Twój mąż na to się zgodził to masz dobrego męża : ) u mnie to jest tak, że te takie lżejsze rzeczy jak np. podlewanie kwiatków, mycie podłóg i kurz ja wykonuję a jeśli chodzi o te takie cięższe jak odkurzanie czy mycie okien i koszenie trawnika to robi mój facet - chyba dobry układ co : )?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 28-03-2015, 21:17
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Mój udaje, że nie rozumie tego, co do niego mówię. Tak podobno już jest - czytałam w artykule na botaak.pl Faceci wszystko rozumieją po swojemu Posprzątaj kuchnię, to włożyć naczynia do zlewu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 30-03-2015, 19:38
Briddhtet Briddhtet is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

Taa może i oni tak rozumieją z tego powodu iż chcą tak rozumieć i nie chcą po prostu pomóc co ? : P przecież to tylko taka wymówka przecież by się wymigać i powiedzieć, że się nie umie ; ))ja swojego nauczyłam, że ma po sobie sprzątać albo niech szuka numer do sprzątaczki bo ja za nim nie będę po prostu sprzątać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 31-03-2015, 00:03
KrystynkaA KrystynkaA is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja tam nie gonie swojego do żadnych rzeczy, bo sama lubię dużo rzeczy robić, ale on sam czuje czym powinien się sam zająć i tak właśnie się dogrywamy. Od niego wypływa wiele rzeczy np sam posprząta czy nawet pomaga mi przy kolacji lub obiedzie. I nie musiałam tego na nim wymuszać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 08-04-2015, 16:26
dara dara is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

To twój mąż ma z Tobą zdecydowanie za dobrze i jakoś tak po prostu musisz to zmienić bo jak go tak nauczysz iż to to Ty tak wszystko będziesz robić a jego nie nauczysz porządki to zobaczysz będzie Cie niestety traktował jak po prostu jakąś taką no wiesz sprzątaczkę i nic dosłownie więcej..Musisz na to zwrócić uwagę i po prostu się nad tym jakoś zastanów..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 28-04-2015, 11:29
kllaarra kllaarra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Mój mąż dużo pracuje, ale jak jest w domu (głównie w weekendy) to angażuje się w obowiązki domowe. Głównie jest to sprzątanie, zakupy, czasem coś ugotuje. To czego mój mąż się nie podejmuje, to pranie oraz prasowanie. A i mąż śmieci wyrzuca, ja tego nie znoszę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 17-06-2015, 14:50
aneczka90 aneczka90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Mój mąż ma obowiązki domowe takie jak : mycie muszli, sprzątanie po sobie, zajmowanie się dziecmi kiedy ja nie mogę tego robić a i tak nawet z tego próbuje się czasem wymigać.Najgorzej było jak urodziłam drugie dziecko to uciekał mi dosłownie z domu a ja zostawałam z całym tym bałaganem .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 17-06-2015, 15:44
bejbe bejbe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Mój to nic nie robi. Jego matka na pewno go nic nie nauczyła i jego matka nic od niego tam nie wymagała..Teraz ja muszę za nim sprzątać bo on nawet czasem nie spłucze po sobie wody w ubikacji ! Do tego już doszła, że powoli się zamieniam w babcie klozetową.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.