kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 04-09-2017, 11:26
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Inwestować można w różne rzeczy. Można inwestować w nieruchomości. Na pewno takie mieszkanie przyniesie większy zysk niż lokata. Ale za to nie jest ona tak bezpieczna. Można zainwestować sztukę i na https://desa.pl/ wylicytować jakiś obraz. Mając jeden taki obraz przez lata można się nim zachwycać. A potem wystawić go na aukcji i dostać za niego o wiele więcej pieniędzy niż się zapłaciło. Choć jest też ryzyko, że dostanie się za nie mniejszą kwotę. Choć ta druga opcja jest wątpliwa. Obrazy kupują ludzie bardzo zamożni, którzy tę sztukę rozumieją. Zachwycają się oni detalami obrazu, interpretacją autora, techniką wykonania czy doborem kolorów. Dalej inwestować można jeszcze w samego siebie czyli wykupić różne kursy aby podnieść swoje kwalifikację. Zadbać o naukę dodatkowego języka obcego lub potrenowanie tego języka co się już umie. Bardzo podniesie to szanse na lepszą pracę i pensję. Dzięki czemu może także podnieść się samopoczucie i człowiek lepiej czuje się sam ze sobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 22-09-2017, 09:23
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Inwestować

A ja zdecydowałam się na zainwestowanie w indywidualne konto emerytalne i uważam to za bardzo dobre rozwiązanie. Mogę Wam polecić, jakbyście byli zainteresowani, tę firmę https://www.esaliens.pl/. Otwarci na klienta, wszystko mi wyjaśnili przy podpisywaniu umowy. Nie łudźcie się koleżanki, iż otrzymacie emeryturę z zus-u, przyszłe świadczenie będą dramatycznie niskie. Jedynie wyjście z tego pata to zacząć wcześniej oszczędzać i ja poszłam właśnie w tym kierunku. Albo pozostaje liczyć na dzieci....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 18-10-2017, 10:16
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

A jakie jest Wasze zdanie na temat inwestowania w złoto? Sporo osób o tym pisze, a ja się zawsze zastanawiam gdzie się sprzedaje później takie złote monety czy sztabki jak już chcemy zmienić naszą inwestycję na gotówkę. Czy korzysta się wtedy z takich skupów jak tutaj czy robi się to jakoś inaczej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 22-10-2017, 17:31
Karola34 Karola34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 50
Domyślnie

Ostatnio myślę nad zakupem nowego samochodu. W oko wpadła mi Dacia Duster..
Wygląda naprawdę nieźle i chyba się na nią zdecyduje. Mam za sobą kilka godzin analizowania specyfikacji.
Zastanawiam się też nad sposobem sfinansowania tego zakupu.. Kredyt a może leasing? Tą ostatnią opcję rozważam coraz poważniej. Myślę czy warunki są okej - http://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie. Niby wydaje się wszystko spoko
Chodzi mi o to by wszelkie formalności można było załatwić w jednym miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 24-10-2017, 16:17
jaga5836 jaga5836 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1
Domyślnie

Może spróbuj zebrać jak najwięcej informacji bezpośrednio u źródła ? Bo wtedy masz absolutną pewność że wszystko pójdzie tak jak powinno a nie że się natniesz z tego powodu że za mało poszperałeś w necie co i jak . W innym wypadku to po prostu wybierz coś co ma dobre opinie i tyle.
__________________
balsam do ust
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 25-10-2017, 11:08
AnnaMarie711 AnnaMarie711 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 46
Domyślnie

Opcji jest bardzo sporo więc dobrze przemyślcie gdzie chcecie ulokowac swoje pieniadze. W takim przypadku pośpiech jest najczęściej złym doradcą. Warto może cierpliwie poczekać i zainwestować w coś co powoli ale stabilnie przyniesie wam zyski? Taki forme inwestycji proponuje wam stronka http://www.viennalife.pl/ sprawdzcie sobie ich ofertę funduszy inwestycyjnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 06-11-2017, 12:02
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

Jeżeli masz zamiar inwestować w swoją firmę,
to warto zwrócić szczególną uwagę na dobór czegośtakiego jak np pojemniki plastikowe W biznesie każdy szczegół ma ogromne znaczenie i powinien być przemyślanie zaplanowany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 11-12-2017, 23:13
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Ja już kilka lat temu postawiłam na inwestycje w nieruchomości. Do tej pory kupowałam tylko mieszkania w Warszawie, bo wydawało mi się, że jest to najbardziej opłacalne, ale teraz planuje kupic mieszkanie w Trójmieście, bo tu http://www.russjan.com/sopot-mieszkania,15,pl.html znalazłam genialną ofertę mieszkań w Sopocie i będę mogła na nich zarobić ogromną ilość pieniędzy w sezonie letnim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 27-12-2017, 11:24
aniaola37 aniaola37 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 185
Domyślnie

Dobrą opcją jest inwestycja w kryptowaluty jak np. bitcoin czy etherum. Jest ich bardzo wiele, jednak polecałabym raczej te dwie najbardziej popularne. Bardzo fajną cechą takiej inwestycji jest to, że możecie zacząć mając nawet mały kapitał początkowy. Ja całkiem niedawno założyłam konto na platformie https://bitbay.net/pl/o-nas gdzie mogę handlować walutami cyfrowymi. Prowadzenie konta, wpłaty są darmowe, więc na razie na spokojnie, wdrażam się w temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 27-12-2017, 12:26
santy santy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 4
Domyślnie

ja inwestuje aktualnie wszystkie pieniądze w złoto
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.