kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-07-2016, 10:25
natalia89 natalia89 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 62
Domyślnie Peeling kawitacyjny Wrocław

Witam, jestem trochę nowicjuszem w styczności z gabinetami kosmetycznymi. Chciałam zapytać doświadczone kobiety czy polecacie peeling kawitacyjny jako dobry aby oczyścić skórę? Znalazłam peeling kawitacyjny we Wrocławiu https://magiadlaciala.versum.com/services/69691 i postanowiłam się wybrać i zadbać o siebie w końcu. Czy do tego zabiegu trzeba się jakoś specjalnie przygotować? Czy mogę po wyjściu z gabinetu nałożyć podkład (mam problemy z przebarwieniami skórnymi)? Czy taki zabieg jest skuteczny? Czy jest bolesny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-08-2016, 22:00
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Jeżeli chodzi o tegotypu zabiegi to warto się wybrać do nich http://www.queensclinic.pl/mezoterapia-iglowa sa bardzo profesjonalni i mają sporo pozytywnych opinii od klientów. Poza tym ceny za zabiegi są dość przystępne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-10-2016, 18:02
Netasev Netasev is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 2
Domyślnie

jest wiele rodzajów peelingu np: peeling solny, peeling cukrowy czy właśnie peeling kawitacyjny, lepiej poczytaj co będzie dla Twojej skóry najlepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-10-2016, 12:37
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

A co sądzicie o peelingu kawowym? Robiłyście?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-03-2017, 14:35
milenamila milenamila is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 9
Domyślnie

Ja mam skórę trądzikową i oprócz kwasów najlepszy jest własnie peeling kawitacyjny, ponieważ nie jest inwazyjny, możesz się po nim malować, opalać, praktycznie żadnych przeciwskazań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-09-2017, 11:58
anastazja88 anastazja88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 18
Domyślnie

Ja kupiłam sobie z 3 lata temu maszynkę do peelingu kawitacyjnego i sama raz na tydzień dwa robię sobie ten zabieg jest na tyle prosty w obsłudze i delikatny że wychodzi super i nigdy nie mam problemu z cerą jeszcze do tego glinki lub maseczki algowe i regularne dbanie o cerę bardzo mi poprawiło jej wygląd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-09-2017, 20:23
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Ja sama się nie bawię w takie zabiegi. Wolę iść do specjalistów, którzy wiedzą co zrobić z moją cerą, żeby świetnie wyglądała. Ostatnio byłam na laserowym usunięciu przebarwień w http://bienkowscyclinic.pl/ . Zdziwiłam się, że takie zabiegi są zupełnie bezbolesne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.