kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 03-10-2017, 19:35
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Myślę, że warto udać się do lekarza i zorietować się co jest przyczyna wyopadania włosów, bo może to byc jakas choroba. A w miedzy czasie zanim się polepszy czy znajdzie powod dobrym pomyslem sa takie doczepki - http://remy-hair.pl/wlosy-tape-in/ Są z naturalnych włosów, wiec dobrze dopasować kolor i będzie to wszystko wyglądało naturalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 22-10-2017, 22:57
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Wiecie co, ja spaliłam swoje włosy prawie doszczętnie prostownicą i ciągłym suszeniem suszarką. Kiedy sobie to uświadomiłam to zaczęłam stosować takie szampony z wyższej półki, stosować diety oraz takie serum na włosy. Po pół roku stosowania widzę znaczną poprawę - włosy są mocniejsze, nie wypadają tak jak kiedyś i wyglądają ogólnie na zdrowsze. Ja wszystkie moje zbawienne specyfiki znalazłam tutaj https://kontigo.com.pl/wlosy/pielegn...do-wlosow.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 03-11-2017, 14:28
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Ostatnio się przeraziłam. Moje włosy wypadają garściami. Po prysznicu zbieram włosy z brodzika, do tego rozczesując zostaje mi ich masa na szczotce. Nie wiem czym jest to spowodowane. Jak w telewizji widzę reklamę gdzie do swojej przyjaciółki fryzjerki przychodzi dziewczyna w czapce i mówi, że jej włosy wypadają. A ona odpowiada, że to ta pora roku, orgazm osłabiony, zła dieta i przez to jest niedobór biotyny. A potem poleca jej biotebal. Zastanawiam się czy właśnie tego biotebalu nie kupić. Nawet weszłam na ich stronę na http://www.biotebal.pl/produkty-biotebal aby coś więcej o tym leku się dowiedzieć. Chwila moment i wydaje mi się, że będę łysa. Wiem, że włosy wypadają gdy ma się kłopot z tarczycą, ja się przebadałam i nie mam problemów. Do tego nie mam też łupieżu. Choć nie powiem długo z nim walczyłam. Ale na razie jest dobrze. Tak wiec chyba włosy faktycznie mi wypadają, bo mam niedobór biotyny. Kupię te tabletki i zobaczę czy mi pomogą. A czy może ktoś z was je używał i może coś o nich napisać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 09-11-2017, 08:58
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Niestety z wypadaniem włosów czasem ciężko coś zrobić. Mi już jakoś bardzo nie wypadają ale nie są zbyt gęste. Te wszystkie szampony czy odżywki tak naprawdę nie wiele dają. Ja się zastanawiam nad doczepieniem włosów. Znalazłam nawet nie drogie włosy https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Kera...-0-5g-165.html - serio poważnie o tym myślę. Nie chodzi mi o to żeby mieć włosy do pasa ale żeby było ich trochę więcej. Co sadzicie o tym pomyśle?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 13-11-2017, 12:14
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Doczepy to nie jest moim zdaniem dobry pomysł, wolałabym zainwestować w szampony i suplementy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-11-2017, 15:32
ediven ediven is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 14-11-2017, 12:18
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Też od jakiegoś czasu mam problem z wypadaniem włosów, podobno świetna na to jest wcierka z kozieradki i picie drożdży, ale oba te sposoby są dla mnie mało zachęcające ze względu na nieciekawy zapach oraz smak (drożdże). Na razie biorę wspomniany już biotebal i jest różnica, ale problem całkiem nie zniknął, więc chyba muszę wypróbować coś jeszcze...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 14-11-2017, 15:47
janusia7 janusia7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 117
Domyślnie

czasami wypadające włosy mogą świadczyć o anemii, ja jestem w ciąży i anemię miałam raptem cały czas no i dodatkowo jeszcze włosy garściami mi wypadały, lekarz mi przepisał dicofer w ciąży i odkąd go stosuję jest znaczna poprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-12-2017, 21:29
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 519
Domyślnie

Jejku jak sobie przypomne jak mi w pewnym momencie włosy leciały... myślałam że nie zostanie mi nic w tym tempie. Kurde co się nakombinowałam, ale najbardziej mi te kosmetyki pomogły https://seboradin.pl/pl/8-seboradin-...padaniu-wlosow faktycznie działają i dają konkretne efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 15-03-2018, 01:41
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Czy można farbować włosy, które wypadają? Bardzo chciałabym, ale troszkę się boję. Ostatnio wpadła mi w ręce paleta kolorów włosów, dzięki której mogłam sobie dobrać dla siebie odpowiedni kolor, ale do końca nie wiem, co robić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.