kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 14-05-2018, 22:03
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Na aktualnie obowiązujące trendy - chyba każda z nasz chciałaby wyglądać modnie, prawda? Szukają mocnych ubrań na wiosnę, warto zapoznać się z treścią tego artykułu: Wiosenne ubranie do pracy – jakie wybrać? i w wymienione w nim ubrania się zaopatrzyć. Takie jest przynajmniej moje zdanie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 14-08-2018, 14:27
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

A ja chciałabym skorzystać sobie z hurtowni odzieży online do swojego sklepu. Znalazłam dość ciekawą propozycje. Mam nadzieję, że hurtownia M-moda spełni moje oczekiwania, a ubrania będę wyglądać tak samo dobrze na żywo, jak wyglądają na zdjęciach. Mają też fajne ceny, więc będę mogła zaskoczyć klientki fajnymi promocjami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 23-08-2018, 09:22
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Ja patrzę na blogach modowych jak tu https://tylkodlakobiety.pl/sukienka-wieczorowa co jest fajne i to kupuję. Zawsze dobrze wybieram. Niezależnie od tego czy są to spódnice dzianinowe, czy też tego typu https://factoryprice.pl/fao_m_Spodni...alu-10546.html spodnie z materiału. Trzeba mieć tylko zaufane sklepy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 27-08-2018, 19:40
molly molly is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja zawsze sprawdzam sobie opinie na temat danego sklepu, ale najzwyczajniej kupuję z polecenia kogoś znajomego. Przykładowo wczoraj bratowa podesłała mi stronę: https://moodo.pl/pol_m_KOLEKCJA_SPODNIE-JEANS-264.html więc w końcu zamówiłam sobie parę, nowych jeansów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 05-03-2020, 19:18
kura domowa kura domowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 1
Domyślnie

Ja zawsze patrze na kraj pochodzenia produktu, ma to duży wpływ na jakość. Dziś znalazłam fajny płaszcz alpaka. Zobaczymy co przyjdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 30-03-2020, 09:50
kayli41 kayli41 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 11
Domyślnie

Przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na materiały z jakich są wykonane, najlepiej stawiać na wełnę, która nie poddaje się zagnieceniom, dlatego nawet po praniu powraca do pierwotnego kształtu.
__________________
polskie płaszcze wełniane
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.