kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-10-2017, 18:23
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie Naturalne produkty

no powiem, Wam że coraz bardziej świadomie podchodzę do jedzenia. Bo coraz gorzej się czuję i winą obarczam właśnie żywność no i jakość powietrza. Obecnie studiuję to http://zdrowedodatki.pl/dodatki-do-zywnosci , żeby mieć świadomość co jest dodawane do żywności i jak to na nas wpływa. Jak to mówią jesteśmy tym co jemy, więc po tym jak się czuję od jakiegoś czasu to aż strach myśleć co jadam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-02-2018, 21:56
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

To akurat prawda, ze jedzenie jest coraz gorsze i trzeba uwazac na to, co sie wybiera. Ja np ostatnio bardzo uwazam na sery zolte i wybieram te, ktore maja nizsza zawartosc tluszczu, a wieksza bialka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-02-2018, 11:14
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

na "zdrowej" żywności też można się przejechać warto sprawdzać etykiety
__________________
klasyczne lampy podłogowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-03-2018, 00:21
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Wyrób własnoręczny zawsze jest chyba najlepszy, też tak uważacie? Miałam ostatnio okazję skosztować sera korycińskiego i nie ukrywam, że bardzo mi zasmakował. Teraz szukam w sieci gdzie kupić ser koryciński.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-03-2018, 13:53
jessa jessa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 4
Domyślnie

Macie rację - mimo tej całej żywności "eko" i tak nie można mieć pewności, że jest to wszystko takie zdrowe na jakie wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-05-2018, 21:04
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

A jeżeli chodzi o słodkie to jak sobie z tym radzicie? Ja mieszkam w okolicach krakowa i jak mam już chęć na coś słodkiego to wybieram http://starapaczkarnia.pl/nasze-punk...ow-stradomska/ Tatmejsze pączki są wypiekane na bieżąco na miejscu bez konserwantów i regulatorów smaku. Bardzo dobre i zdrowe słodkości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-05-2018, 12:29
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Najważniejsze jest to, aby produkty które kupujemy nie były przetworzone. Ja się już nauczyłam, ze wiele rzeczy mozna zrobić samemu. Teraz myślę o tym, aby zacząć wyrabiać wędliny, wędzić je. Tutaj https://swojskiwyrob.pl/nowe-produkty można kupić sprzęty i akcesoria niezbędne do wyrobu wędlin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-05-2019, 11:54
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Dobrze, że jest coraz więcej miejsc, gdzie można kupić zdrową żywność. Ja zawsze sprawdzam składy, bo to dla mnie podstawa. Polubiłam produkty od https://krukam.pl/ , a często zamawiam u nich olej kokosowy. Zimnotłoczony, nieoczyszczony, w pełni naturalny, bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Do smażenia jest genialny ale zdradzę Wam, że stosuję też jako odżywkę do włosów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-05-2019, 17:57
Kwietniova's Avatar
Kwietniova Kwietniova is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja również staram się używać tylko naturalnych kosmetyków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-06-2019, 19:30
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Ja stawiam na żywność ekologiczną, którą kupuję od sprawdzonego źródła jakim jest KRUKAM.PL . Moją pasją jest własnie ekologiczny tryb życia, dlatego nie mam żadnych wątpliwości, że najlepszym posunięciem było zrezygnowanie z kupowania marketowych produktów na rzecz właśnie takiej żywności ze sklepów bio, eko. Każdemu polecam dla zdrowia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.