kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-09-2023, 13:15
MilaMilaTT MilaMilaTT is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 5
Domyślnie Rozwód z orzeczeniem o winę

Witam, moi drodzy potrzebuje dobrego adwokata od rozwodów. Jestem już pewna, że chcę tego. Mam dowody zdrady męża, ale nie wiem czy będą wystarczające, chcę rozwodu z orzeczeniem o winę. Kogo możecie polecić i czy znacie ceny? Czy porada jest płatna i ile kosztuje napisanie pozwu o rozwód? Z góry dzięki, a dodam że jestem z mniejszej miejscowości obok Krakowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-09-2023, 09:19
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 079
Domyślnie

Gratuluję nastawienia, oby tak dalej bo jak czytam jak po pewnym czasie kobiety odpuszczają to robi mi się słabo. Zapewnienia tych mężów tylko jeden raz, to przez alkohol itp... i one w to wierzą. Nie ma tłumaczenia, raz było będzie i kolejny. Trzymam kciuki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-09-2023, 09:20
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Również się przychylam do wypowiedzi wyżej, nie wolno się poniżać, tak teraz już jestem mądra bo po rozprawie, ale też miałam chwile zawahania. Znajoma podpowiedziała, że takich sytuacjach gdzie w grę jeszcze wchodzi ustalenie opieki oraz podział majątku najlepiej mieć dobre wsparcie prawne. Skorzystałam i nie żałuję, cała dokumentacja, ta najgorsza papierologia mnie nie obchodziła, plus dodatkowo wsparcie słowem i dobrą radą pomogło mi przez to wszystko przejść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-09-2023, 11:47
MilaMilaTT MilaMilaTT is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 5
Domyślnie Rozwód z orzeczeniem o winę

i Wasze wypowiedzi jeszcze bardziej umacniają moją decyzję, a powiedz u kogo korzystałaś z pomocy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-09-2023, 11:58
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 079
Domyślnie

ja raczej nie dam namiarów bo jestem z woj. śląskiego, ale mogę podpytać przyjaciół
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-09-2023, 11:58
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

a tak nie napisałam to mecenas Joanna Poznańska z Juliusza Lea 5a/3, tak polecam z całego serca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-09-2023, 05:23
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Rozwód jest dla kobiety mega ciężkim przeżyciem, ale wraz z upływem czasu poczułam ulgę - też chodziło o zdradę. W takim przypadku warto mimo wszystko skonsultować się z adwokatem, który napisze pozew o rozwód z orzeczeniem winy. U mnie polecany adwokat od rozwodów Warszawa to mecenas Budrewicz z kancelarii https://www.rozwod-warszawa.pl/ i to on podjął się napisania pozwu oraz reprezentowania mnie na rozprawie. Sąd nie miał wątpliwości i na jednej rozprawie wszystko się udało załatwić. Nie ukrywam, że warto zawsze mieć wsparcie prawne, bo nawet mój mąż, który z góry był skazany na przegraną też miał obrońcę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-09-2023, 16:05
MilaMilaTT MilaMilaTT is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Posty: 5
Domyślnie Rozwód z orzeczeniem o winę

Serdecznie dziękuję za te polecenia i wsparcie dobrym słowem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-09-2023, 17:59
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

jak możesz dojechać do Gliwic, to gorąco polecam Kancelarię Adwokacką Wojas Pawlak. Mnie przeprowadzili przez bardzo trudny rozwód. Sprawę bardzo utrudniał były mąż. To specjaliści od ciężkich przypadków. Bardzo polecam - dzięki nim to wszystko nie było aż tak stresujące
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-10-2023, 03:10
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

https://www.kancelariamlynska.pl/ wyróżnia się nie tylko doskonałą wiedzą prawniczą, ale także empatycznym podejściem do klienta. To miejsce, gdzie czuję się zrozumiany i bezpieczny, nawet w trudnych sytuacjach prawnych. Bardzo polecam każdemu, kto szuka solidnego partnera prawniczego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.