kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-05-2017, 13:55
Poradze Mężczyzna Poradze is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 4
Domyślnie

Jakąś fajną lampę nocną?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-05-2017, 13:24
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Możesz też wykonać coś od siebie, na przykład pamiątkową kartkę urodzinową. Osobiście mam takich w szafie mnóstwo i co jakiś czas je przeglądam i sobie o nich przypominam. W internecie znajdziesz fajne życzenia, wystarczy trochę poszperać. To na pewno będzie super pamiątka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 26-05-2017, 14:18
utyrew utyrew is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 3
Domyślnie

Młodzież teraz mało co cieszy, lepiej im dać kasę (ok 500-1000 zł) i mieć problem z głowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 28-05-2017, 09:36
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A ja mam zamiar kupić zegarek znanej i cenionej firmy http://www.protime.pl/aar_m_Zegarki-...imex-3017.html To eleganckie i wytrzymałe na urazy zegarki. A pieniądze to dla mnie nie prezent. Zostaną wydane na bzdury.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-07-2017, 09:07
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Osiemnastka

Słuchajcie, kochane forumowiczki, a ja mam do Was pytanie dotyczące osiemnastki. Jak myślicie, opłaca się wynajmować lokal specjalnie na 18-tkę dziecka? Moja córcia w tym roku wchodzi, przynajmiej formalnie w dorosłe życie i chciałam jej na te okazję sprawić przyjęcie. W naszym domu jednak nie ma do tego za bardzo warunków, więc pomyślałam, że może wynająć lokal na kilka godzin, znalazłam już nawet fajną ofertę w pizzerio-resturacji w Zabrzu (tam mieszkamy) - https://www.clubtwist.pl/informacje/catering. Z chęcią posłucham Waszego zdania na ten temat. Zastanawiam się bowiem, jak do tego pomysłu przekonać męża .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 26-07-2017, 20:28
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

na 18ke fajnym prezentem jest porzadny zegarek. ja osobiscie dostalam zegarek damski adriatica i mam go do dzisiaj - jest swietny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 06-01-2018, 11:06
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

Znalazłam dziś zapowiedź książki http://www.taniaksiazka.pl/zacznij-z...-p-973427.html opowiadającej o zmarnowanych w życiu okazjach, o tym jak żyć z pasją. Myślę, że dla osiemnastolatki to dobra książka W tym wieku młodzież jest najczęściej jeszcze pogubiona, dobrze, by ktoś obcy wskazał im drogę, kiedy rodziców niekoniecznie chcą słuchać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 19-03-2018, 04:26
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Ja swojej chrześnicy sprezentowałam niedawno weekend w spa a takze torebkę żeglarską z tego sklepu https://www.codezero.pl/ . Wiedziłam, że jej się spodoba, bo chrześnica żegluje od 10roku życia i lubi styl sportowy. Była zachwycona prezentem i myślę też że i inne nastolatki nawet te które nie żeglują pokochają te torebki,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 22-03-2018, 10:20
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

W euro jest promocja na urządzenia babyliss do układania włosów, jest tam kultowa lokowka curl secret ten nowy model z czujnikiem temperatury i wymiennymi obręczami, można sobie zmieniać wielkość loków, na prezent idealna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-09-2018, 06:39
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Skoro już jesteśmy przy temacie osiemnastych urodzin, to czy możecie polecić mi jakiś fajny klub w Trójmieście, w kto rym można zorganizować tego typu prywatkę? Przeszukując internet trafiłam na całkiem atrakcyjna ofertę klubu "Na kwadracie", którą możecie sobie zobaczyć na stronie http://na-kwadracie.pl/. Z tego, co tam widziałam, jest tam duża taneczna, loża dla DJ-a, a nawet rura d tańczenia pole-dance, więc wszystko wydaje się naprawdę idealnie dostosowane do zorganizowania imprezy. A może ktoś z Was bawił się już w tym miejscu i chciałby podzielić się wrażeniami?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.