kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-05-2017, 13:01
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie Hybrydowe paznokcie są trwalsze?

Czy te hybrydowe lakiery do paznokci są trwalsze od pozostałych?
Zastanawiam się czy warto sobie zafundować coś takiego i czy to lepsze od żelowego manicuru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-05-2017, 13:34
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Myślę, że warto. Jeśli chcesz, to zajrzeć możesz do http://www.mo-ya.pl/ . Uważam, że można dostać tutaj naprawdę dobrej jakości lakiery hybrydowe, jak i inne kosmetyki do paznokci. Zobaczcie sami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-05-2017, 18:05
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

Rzeczywiście są trwalsze.
Można je też wykonać w domu, co moim zdaniem stanowi ważną zaletę.
Tutaj https://www.amfora.pl/wiadomosc/pazn...ak-zdjac/2775/ poczytaj sobie jak się je wykonuje.
Myślę, że jak masz chociaż trochę smykałki do tego, to uda Ci się coś zdecydować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-05-2017, 09:17
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fantazja30
Czy te hybrydowe lakiery do paznokci są trwalsze od pozostałych?
Zastanawiam się czy warto sobie zafundować coś takiego i czy to lepsze od żelowego manicuru.

Moim zdaniem lakiery hybrydowe są dużo trwalsze. U mnie trzymają się bez odpryskiwania około 3 tygodnia. Także spróbuj i zobacz jak u Ciebie, ja akurat używam hybryd Semilac https://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-05-2017, 09:24
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Oczywiście, że są znacznie trwalsze. Moim zdaniem warto na nie postawić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-06-2017, 21:45
BeHappy BeHappy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 16
Domyślnie

Hybrydy są napewno trwalsze niż zwykły lakier, oczywiście jeśli są odpowiednio wykonane. Napewno manicure hybrydowy mniej niszczy płytkę paznokcia niż żele czy akryle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-06-2017, 10:09
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

Oczywiście, że są trwalsze, to ich główna zaleta i przewaga nad klasycznym manicure. Bardzo fajnie wygląda też hybryda na krótkich paznokciach. Więc jak ktoś woli krótkie paznokcie, może z powodzeniem taki manicure wykonać, bez konieczności przedłużania płytki. Przy odrobinie wprawy można sobie samodzielnie poradzić, wystarczą odpowiednie akcesoria, np. lampa do utwardzania lakieru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-06-2017, 10:11
Agnieszka Agnieszka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 51
Domyślnie

Akryl nie niszy paznokci... Sama mam zrobioną rekonstrukcję paznokcia u podologa właśnie za pomocą akrylu. Inaczej nie miałabym paznokcia.
Co do hybryd- jeżeli jest nieumiejętnie poł
Położona i ściągnięta niszczy paznokcie. Dlatego na początek radzę podchodzić do tego ostrożnie i powoli, nic na szybko. Ja ostatnio miałam położoną hybrydę 3 tygodnie - nie miałam czasu na ściąganie.
Paznokcie z hybrydą są twardsze, mniej podatne na złamania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-06-2017, 08:54
katpio123 katpio123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 38
Domyślnie

Pewnie, że są trwalsze i o wiele dłużej się utrzymują na paznokciach. Ja sama sobie maluję więc nie muszę wydawać na to dużo kasy. Kupiłam sobie lampę a w lakiery zaopatruję się w sklepie tagomago. Teraz mam upatrzony ten kolor i będę go zamawiała https://tagomago.pl/produkt/25348/se...t-marengo-7ml/ bo bardzo mi się podoba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-07-2017, 00:48
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Manicure hybrydowy, żelowy czy akrylowy jest dużo bardziej wytrzymały od standardowego pod warunkiem, że będzie on nałożony prawidłowo i dobrze przygotujemy wcześniej płytkę paznokcia. Jeżeli ktoś ma wprawę do malowania paznokci może sobie zamówić zestaw i próbować samemu, jeśli jednak tak nie jest to lepszym rozwiązaniem jest udać się do profesjonalnej kosmetyczki. Dzięki aplikacji mobilnej Moment.pl https://www.moment.pl/aplikacja-mobilna , bez problemu znajdziemy najlepsze salony z branży hair and beauty w naszym regionie, poznamy opinie innych klientów oraz mamy możliwość umówić się na wizytę, bezpośrednio poprzez aplikację. Moim zdaniem jest to bardzo fajna sprawa przydatna dla każdej kobiety.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.